М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lolola20051
lolola20051
22.04.2020 23:38 •  География

Сделать выводы по средней плотности населения страны лидеров нужны выводы

👇
Ответ:
лиьомьм
лиьомьм
22.04.2020
Франция италия испания Греция чехия
4,7(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
hitechnic669857
hitechnic669857
22.04.2020

В Африке разнообразный растительный и животный мир. В природных зонах Африки много эндемичных видов – животных и растений, которых нет на других континентах. В экваториальном климате распространены влажные экваториальные леса, которые занимают 8% площади материка. В субэкваториальном климате с выраженным засушливым периодом их сменяют переменно-влажные леса, а с нарастанием продолжительности сухого сезона – саванны и редколесья. Узкая переходная полоса (около 400 км) от саванн к пустыне Сахара носит название Сахель. В тропических поясах Африки распространены пустыни и полупустыни, которые занимают почти половину площади материка. С Северной Африке это самая обширная пустыня Земли – Сахара, а на юге – Калахари. На омываемых холодными течениями западных берегах материка расположены береговые тропические пустыни. В северной части это пустыни Западной Сахары, в южной – одна из самых сухих пустынь мира – Намиб.

Крайний север и юг материка занимают узкие полосы субтропических жестколистных вечнозелёных лесов и кустарников.

В Африке насчитывается 3000 народов, однако 2/3 населения материка составляет  

31 народ с численностью  более 5 млн каждый.  

Более половины жителей материка – представители негроидной расы. Они расселены на большей части Африки к югу от Сахары. Чуть более четверти африканцев – представители европеоидной расы – арабы и берберы, проживающие в Северной Африке. На востоке материка расселены представители смешанных рас.

Жители Африки говорят на разных языках: в северной части преобладает арабский язык, а к югу от Сахары распространено множество языков, объединенных в несколько языковых семей.

Жители Северной Африки преимущественно мусульмане, жители к югу от Сахары исповедуют ислам, христианство, а также различные традиционные верования.

Объяснение:

4,7(21 оценок)
Ответ:
Мировец2003
Мировец2003
22.04.2020

вот ответ

Объяснение:

Річка - природний водяний потік, який протікає у проробленому їм руслі. Початок річки називають істоком. Місце, де вода впадає в іншу річку, озеро або море називають гирлом.

Основними характеристиками річок є довжина, ширина та глибина русла, нахил водної поверхні, швидкість течії, величина течії води. В залежності від характеру поверхні, будови річної долини і русла розрізняють рівнинні, гірські та гірсько-рівнинні ріки. За розмірами річки поділяються на великі, середні та малі. Існує поділ річок за джерелами живлення (снігове, дощове, ґрунтове, льодовикове)

Річкова система України

Річкова система України - це сукупність всіх річок даної території. На Україні нараховується більш як 71 тис. річок. З них довжиною більше 10 км -- 4000, а більше 100 км - близько 160. Ріки - найважливіший елемент природного середовища, джерело питної та промислової води, постійно відновлювальне джерело гідроенергії.

Класифікація річок України

Вчені створили різноманітні класифікації річок, в залежності від рельєфу, їх живлення і річного стоку та розмірів. Більшість річок України належать до рівнинно-річкових. До гірських можна зарахувати річки південного берега Криму та деякі ріки Карпат. За джерелом живлення в Україні нараховується такі типи рік, які отримують воду від талого снігу на рівнинах і у невисоких горах, від дощу з весняним паводком.

Дніпро

Дніпро -- (древні греки називали його Борисфен) третя за довжиною річка Європи. Його довжина 2285 км. Бере свій початок на Валдайській вишині, протікає по території Росії – 485 км, Білорусі -595 км, кордоном по Білорусії та Україні - 115 км і Україною-1090 км. Підвищений правий берег, круто зриваючись, йде до річки, являє собою живописні Дніпровські кручі.

Дніпро - головна ріка країни, оспівана у різноманітних художніх та документальних творах. Завдяки йому з’явилися такі назви як Лівобережна та Правобережна Україна.

До Дніпра впадає багато рік, які самі собою дуже важливі в історії людства:

Десна,

Сула,

Рось,

Псел,

Ворскла,

Самара,

Інгулець та ін.

Головна ріка країни є рекордсменом по кількості розташованих на її берегах обласних центрів: Київ, Черкаси, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Херсон. Дніпро має велике господарське значення. На ньому розташовані могутні гідроелектростанції України. Річка є основним джерелом водопостачання України.

Дністер

Дністер – (1362 км) найдовша з річок України, яка починається і закінчується на території України. Бере свій початок з Карат на висоті 900 м на кордоні з Польщею.

Фантастичної краси пейзажі вражають зір допитливих туристів. Багатство природних (ботанічних, геологічних, археологічних), архітектурних і культових пам’яток є в долині Дністра. Гірські породи, з яких складені берега річки, у висоту досягають 150 м, оберігають літопис цього краю майже за пів-мільярд останніх років.

Південний Буг

Південний Буг – величезна ріка на півдні України, яка починається на Подільській височині на висоті 321 м над рівнем моря, і впадає в Бугський лиман Чорного моря. У верхоріччі Південний Буг протікає по болотній місцевості шириною 1,5 км і має неглибоке русло – 0,2 м. В середині ріка різко звужується до 200-300 м, утворюючи каньйон зі скель висотою 20-40 м. Унизу річка розширюється, а її береги знижуються.

Південний Буг має велике господарське значення. Його воду широко використовують для зрошення земель і водопостачання, на ріці побудовано 13 малих гідроелектростанцій і багато водосховищ. По його берегах розташовані такі міста як Хмельницький, Хмельник, Винниця, Первомайськ, Вознесенськ.

Сіверський Донець

Сіверський Донець – головна водяна артерія сходу України і величезний приток Дона (басейн Азовського моря). Довжина ріки 1053 км. Протікає вона територією Харківської, Донецької і Луганської областей. Характерна ширина долини – до 20-26 км, з високими правими і пологими лівими берегами.

Найбільш значущими притоками Сіверського Дінця є ріки Вовча, Великий Бурлук, Уда, Бахмут, Айдар і Лугань. У долині ріки розташована православна святиня України – Свято-Успенська Святогорська лавра, перлина природоохоронного фонду сходу країни - національний природний парк "Святі Гори". На берегах ріки розташовані такі міста як Чугуєв, Ізюм, Лисичанськ, Святогорськ, Северодонецк.

Загальна довжина річок України складає 248 тис. км. Якщо їх протягнути по екватору, то умовна ріка більше шести разів обійде навкруги Землі.

Крім своєї головної планетарної задачі – служити найважливішим компонентом водного балансу Землі, ріки виконують ще багато важливих функцій, корисних для людини. щорічно чверть усього річкового стоку країни використовується на промислові та господарські цілі та просто випивається людиною. Достатньо довгі річкові судноплавні шляхи України, які дозволяють перевозити вантажі з Чорного моря в середину країни і в зворотному напрямку.

Неможливо оцінити туристичні можливості українських річок і їх особливі естетичні функції з окультурення ландшафтів країни.

4,8(45 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ