М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Maksim24k
Maksim24k
29.05.2020 08:46 •  География

Мощность материковой земной коры: а)30-70 км; б)2900км; в)5-10 км ! 12

👇
Ответ:
dashavr1
dashavr1
29.05.2020
Меня тут просят написать 20 символов, поэтому прилюдия
ответ А
4,6(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Melisaaaa
Melisaaaa
29.05.2020
 

Я люблю комбинированные туры по Европе. Эти поездки позволяют посетить несколько стран и много городов «оптом». Возможно, вы не отдыхаете в таких поездках в прямом смысле слова – времени на праздное лежание на пляже просто нет. Зато вы получаете огромное количество новых впечатлений – люди, культура, развлечения. Европа запоминается по запаху воздуха, вкусу кофе и вина, настроению жителей разных стран. Разве можно составить впечатление о новом месте лишь по шезлонгу на пляже и дежурной улыбке администратора отеля? Конечно нет, ведь вы захотите понять, чем дышит простой европеец, что происходит на улицах в будние дни.

Я посетил Мюнхен и Зальцбург этой весной. Решение заказать комбинированный тур пришло, когда понял простую вещь: мне уже 45, а я еще не побывал в Бразилии, Австралии и Китае! Что там Китай, я не был даже в Германии. Поездка мне очень понравилась, ожидал именно таких впечатлений. Я покатался на автобусе по центральным кварталам Мюнхена и погулял пешком по Зальцбургу. Теперь рассказываю друзьям о комбинированных турах по Европе, чтобы в следующий раз приехать сюда шумной компанией.

 
4,5(41 оценок)
Ответ:
egmoisee
egmoisee
29.05.2020

Атлаські гори простягнулися на 2400 км від Атлантичного узбережжя Марокко до затоки Габес у Тунісі і розташовані між Середземним морем на півночі і Сахарою на півдні. Єдиної назви для всієї гірської сиситеми у місцевого населення не існує, є лише назви окремих гірських хребтів і плато. Довжина близько 2000 км. Найбільші висоти — у Марокко, де Атлас складений складчасто-бриловими, загалом паралельними хребтами (Середній Атлас, Високий Атлас, Антиатлас та ін.), внутрішніми останцевими плато (Високі Плато, Марокканська Месета), денудаційними і акумулятивними рівнинами. Середня висота хребтів 2000—2500 м, найвищі — у Високому Атласі (г. Тубкаль, 4165 м). В зоні Алжиру Атлас звужується і знижується, в Тунісі представлений системою пагорбів Туніського Атласу та низьких гір, які розбиті скидами.

Гори Атлас були підняті на значну висоту найновішими тектонічними рухами, що сталися переважно в кінці палеогену і неогену — тут і дотепер часті землетруси. Атлаські гори складені переважно вапняками, мергелями, строкатими глинами, зустрічаються древні вулканічні породи. Є родовища залізних, свинцево-цинкових, кобальтових (род. Бу-Аззер) та ін. руд, а також поклади фосфоритів, нафти. Атлас розташований у субтропічному поясі, клімат середземноморський поблизу узбережжя, напівпустельний у інших районах. В Атласі починаються довгі, але маловодні річки Дра і Шеліф.

Рослинність Атлаських гір — від чагарникової, до лісів. Ландшафти північних районів Атласу сильно змінені людиною. На північних схилах зарості вічнозелених чагарників, кам'яного і коркового дуба, змішаних і хвойних лісів, внутрішні хребти і плато напівпустельні.

До центральної частини Високого Атласу примикає Середній Атлас. Це один із найвологіших районів Атлаських гір. Влітку тут буває жарко — до +30 С. Взимку, головним чином уночі, відчувається легенький морозець. Зимовий день, особливо, якщо світить сонце, загалом досить теплий. Сніг швидко тане.

Віковічні кедрові ліси — одна з головних прикмет Середнього Атласу. Кедри є в горах Ер-Рифу, але там частіше трапляються середземноморська сосна і кам'яний дуб. Тому, коли кажуть про кедрові ліси Атлаських гір, уявляєш тінистий гірський шлях у Середньому Атласі, сонячні галявини, які заросли м'ятою, лавандою, шавлією, прозорі гірські річки, що утворюють каскади водоспадів, блакитні озера, в яких водиться форель.

Найпоширеніша в Атлаських горах деревна порода — кам'яний дуб, за ним ідуть арган і берберська туя. У Високому Атласі розселилися і споріднені з туєю кипариси і запашний кедр.

Объяснение:

4,4(49 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ