М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
milena195
milena195
10.05.2020 18:33 •  География

Как можно использовать горячие источники

👇
Ответ:
Юлианана228
Юлианана228
10.05.2020
Горячие источники уже давно используются для отапливания помещений и теплиц.В теплицах, на острове Исландия, вблизи полярного круга выращивают цитрусовые, бананы, разные овощи. Так же, горячие источники используются для получения электроэнергии (фото справа).Видеофрагмент внизу рассказывает о гейзерах Исландии.Горячие источники и гейзеры тоже связаны с вулканизмом. В известной Долине гейзеров на Камчатке - 22 действующих гейзера. Большое впечатление производит столб кипящей воды, шум пара, большое количество горячих речек и ключей, в которых растут водоросли самых неожиданных окрасок. Горячие источники можно использовать для отопления жилых домов, парниковых хозяйств. Всем крупным гейзерам даны собственные имена, например "Буратино", "Коварный".
4,6(36 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zebra60
zebra60
10.05.2020

Вода - один з найсильніших розчинників. Вона здатна розчинити і зруйнувати будь-яку гірську породу на поверхні землі. Потоки води, струмочки і краплі поступово руйнують граніт і каміння, при цьому відбувається вилуговування з них легкорозчинних складових частин.

Жодна міцна порода не зможе протистояти руйнівному впливу води. Це процес довгий, але невідворотний. Солі, які вимиваються з гірських порід, надають морській воді гірко-солоний смак.

Але чому ж вода в морі солона, а в річках - прісна? На цей рахунок є дві гіпотези.

гіпотеза перша

Всі домішки, розчинені водою, зносяться струмками і річками в моря і океани. Річкова вода теж солона, тільки солей в ній в 70 разів менше, ніж у морській воді. Вода з океанів випаровується і знову повертається на землю у вигляді опадів, а розчинені солі залишаються в морях і океанах. Процес "поставки" солей в моря річками триває вже понад 2 млрд. Років - час, достатній, щоб "засолити" весь Світовий океан.

Морська вода містить в собі майже всі елементи, що існують в природі. У ній є магній, кальцій, сірка, бром, йод, фтор, в невеликій кількості містяться мідь, нікель, олово, уран, кобальт, срібло і золото. Хіміки знайшли в морській воді близько 60 елементів. Але найбільше в морській воді міститься хлориду натрію, або кухонної солі, ось тому вона і солона.

На користь цієї гіпотези говорить той факт, що озера, які не мають стоку, - теж солоні. Таким чином, виходить, що спочатку вода в океанах була менш солона, ніж зараз. Але ця гіпотеза не пояснює відмінності в хімічному складі морської і річкової води: в море переважають хлориди (солі соляної кислоти), а в річках - карбонати (солі вугільної кислоти).

гіпотеза друга

Відповідно до цієї гіпотези, вода в океані була солоною спочатку, і виною тому зовсім не річки, а вулкани. Прихильники другої гіпотези вважають, що в період утворення земної кори, коли була дуже висока вулканічна активність, вулканічні гази, що містять пари хлору, брому та фтору, лилися кислотними дощами. Таким чином, перші моря на Землі були ... кислими. Вступаючи в хімічну реакцію з твердими породами (базальтом, гранітом), кисла вода океанів витягувала з гірських порід лужні елементи - магній, калій, кальцій, натрій. Утворилися солі, які нейтралізували морську воду - вона стала менш кислим.

У міру зниження вулканічної активності атмосфера очищалася від вулканічних газів. Склад океанської води стабілізувався приблизно 500 млн. Років тому - вона стала солоною.

Але куди ж пропадають карбонати з річкової води, потрапляючи в Світовий океан? Їх використовують живі організми - для побудови раковин, скелетів і т. Д. А ось хлоридів, які переважають в морській воді, вони уникають.

В даний час вчені зійшлися на тому, що обидві ці гіпотези мають право на існування і не с а взаємно доповнюють один одного.

4,8(35 оценок)
Ответ:
Besta69
Besta69
10.05.2020

Объяснение:

При описании общих характеристик климата Африки, прежде всего, нельзя забывать о том, что зима и лето в разных полушариях наступает в разные месяцы:

северное полушарие: зима в декабре, январе, феврале;

южное полушарие: зима в июне, июле, августе.

Лето во всей Африке очень жаркое. Столбик термометра не опускается ниже отметки в +20 градусов. Зима также не претендует на особую «холодность».

Даже в самых прохладных регионах Южной Африки столбик термометра не опускается ниже отметки в +8 градусов. Таким образом, нет ничего удивительного в том, что самое низкое положение солнца в этом регионе аналогично положению солнца в центральной части России в день летнего солнцестояния.

В целом по своим климатическим условиям Африка очень чётко подразделяется на 4 региона:

Северная Африка (сухая и жаркая; тропические пустыни и сухолюбивые средиземноморские леса);

Южная Африка (сухая и жаркая; тропические пустыни);

Центральная Африка (влажная; экваториальные и субэкваториальные влаголюбивые леса);

Восточная Африка (умеренно влажная; преобладают саванны и редколесья).

4,4(76 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ