М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
suminjenya
suminjenya
28.10.2021 13:01 •  География

Памятники культуры и природы, находящиеся в ливии (просто списком)

👇
Ответ:
likewithboss
likewithboss
28.10.2021
1  Кирена2  Лептис-Магна3  Сабрафа4  Наскальная живопись в горах Тадрарт-Акакус5  Гадамес
4,5(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
myhaylonotochk
myhaylonotochk
28.10.2021
При всій подібності вторинних лісів екваторіальних широт азії, а також нової гвінеї з відповідними лісами африки азіатські більш різноманітні за набором видів і за числом їх угруповань. це пов'язане із загальним флористичним і рослинним багатством євразії, а також з більш складними ічними умовами південної окраїни континенту (гористість, наявність островів). через більш-менш тривалий час після втручання людини на місці вторинних угруповань поступово знову формується ліс, близький до клімаксових зональних типів. цікаво, що ліс на місці древнього кампучійського містечка анко-бат, зруйнованого близько 600 років тому, зовні не відрізняється від первинного вологого лісу цього району, але при більше ретельному дослідженні можна ще виявити деякі розходження. продукційні характеристики й біомаса рослинного покриву вологих мусонних і екваторіальних лісів євразії такі ж, як для аналогічних зональних екосистем африки, південної америки й австралії. склад і участь у біоценозі різних функціональних (в основному тропічних) груп організмів також дуже близькі для аналогічних угруповань різних материків, хоча види, роди й навіть родини рослин і тварин можуть бути зовсім іншими
4,5(80 оценок)
Ответ:
zumi453
zumi453
28.10.2021

Природно-заповідний фонд України є національним надбанням народу України та невід'ємною частиною Всесвітньої природної та культурної спадщини. Екологічні системи та окремі об'єкти, що входять до їхнього складу, забезпечують не тільки збереження унікальних природних ландшафтів та біологічного різноманіття країни, а й сприяють сталому екологічному розвитку навколишнього природного середовища. Саме тому території та об'єкти природно-заповідного фонду виступають ключовими елементами у національній екологічній мережі.

Незважаючи на те, що території природно-заповідного фонду мають тенденцію до збільшення, їх частка в Україні є недостатньою і продовжує залишатися значно меншою, ніж у більшості країн Європи, де площі, зайняті природно-заповідними територіями, становлять у середньому 15% території. Так, наприклад, частка територій природно-заповідного фонду Полтавської області становить лише 4,95% від загальної площі області. Відповідно до Закону України «Про основні принципи (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року» саме поширення існуючих та створення нових територій природно-заповідного фонду сприятиме досягненню головної стратегічної мети – збалансованого екологічного розвитку країни та припиненню процесів деградації довкілля.

4,6(13 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ