4 типи
1. североевропейский тип - Англия, Норвегия, Финляндия - преобладание мясо-молочного направления, в растениеводстве - техничные и кормовые культуры ( для обслуживания животноводства)
2. среднеевропейский тип - Германия, Франция, Бельгия - к мясо-молочному животноводству добавляется овцеводство, в растениеводстве кроме кормовых культур появляютя зерновые и овощеводство ( в минимальном количестве)
3. южноевропейский тип - Испания, Греция, Италия.Португалия - преобладание растениеводства - зерновые,цитрусовые, оливки, овощи,
животноводство развито значительно слабее, мясного направления.
4 восточно-европейский тип - Польша, Болгария, Венгрия, Сербия -
преобладание растениеводства - зерновые культуры, в крупных масштабах развито овощеводство и плодоводство и виноградарство,
в животноводстве - овцеводство, в небольшом масштабе животноводство мясного направления.
Причины разных типов с/х- разные климатические условия - разные температуры, влажность и рельеф местности. Например, овцеводство развито в гористой местности, молочное животноводство - в районах с высоким уровнем влажности ( сочная трава), мясное животноводство - в засухшливых районах, овощеводство и плодоводство - районы с теплой температурой и достаточной влажностью, цитрусовые - высокие летние температуры и плюсовые зимние температуры.
Объяснение:
Для перевода на украинский язык - скопируй и вставь в какой-нибудь из переводчиков.
розвиток сільського господарства України повинен здійснюватися на інноваційній основі. Основою для цього слугує поєднання державної аграрної та інвестиційної політики, спрямованої на активізацію досліджень та інноваційних розробок з метою подальшого їх впровадження у виробничу діяльність вітчизняних підприємств. Інновацією в сільському господарстві є зміни в техніці, технології, організації, екології, економіці, а також у соціальній сфері задля одержання економічного ефекту, спрямованого на задоволення певних суспільних потреб. Зауважено , що інноваційна модель розвитку сільського господарства – це сукупність взаємозв’язаних організаційних структур, що здійснюють апробацію та комерційну реалізацію наукових знань і технологій та займаються виробничою діяльністю.
Організація та розвиток інноваційного процесу має визначальний вплив на забезпечення конкурентоспроможного виробництва сільськогосподарської продукції як на внутрішньому, так і на зовнішньому продовольчих ринках. Це особливо актуально в сучасних умовах господарювання. Науково обґрунтована державна інноваційна політика може сприяти науково-технічному прогресу, переходу на інноваційну модель розвитку аграрних підприємств.
Інноваційний розвиток є процесом інтенсивного відтворення людських, виробничих, фінансових та земельних ресурсів через впровадження нової техніки та технологій, продукції, послуг, організаційно-економічних рішень виробничого, адміністративного і комерційного характеру.
Исландия, Япония, Филлипины, Россия.