М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
veronikasizonov
veronikasizonov
13.04.2020 05:17 •  География

Дон: 1)исток? 2)устье ? 3)направление ? 4)длина ? 5)типы питания ? 6)притоки ? 7)режим реки ? 8)по территории каких государств протекает?

👇
Ответ:
shaduraalya
shaduraalya
13.04.2020
Дон — река в Европейской части России. Длина реки — 1870 км. Площадь водосборного бассейна — 422 тыс. км². Средний расход воды — 680 м³/с[3]. Уклон реки — 0,096 м/км.

Длина

1870 км

Бассейн

422 000 км²

Расход воды

680 м³/с (в вершине устьевой области (ст. Раздорская))

ВодотокИсток

 

 · Местоположение

г. Новомосковск

 · Высота

180 м

 · Координаты

54°00′44″ с. ш. 38°16′40″ в. д.HGЯO

Устье

Таганрогский залив

 · Местоположение

г. Азов

 · Высота

0 м

 · Координаты

47°05′11″ с. ш. 39°14′19″ в. д.HGЯO

РасположениеВодная система

Азовское море

Страна РоссияРегионы

Тульская область, Рязанская область, Липецкая область, Воронежская область, Волгоградская область, Ростовская область
4,7(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Kokos5424
Kokos5424
13.04.2020
До вертикальних рухів літосфери відносяться повільні опускання окремих ділянок земної кори зі швидкістю кілька сантиметрів на рік. Вони пов'язані з дією процесів, що відбуваються в надрах землі. У результаті повільного опускання земної поверхні великі території можуть бути затоплені морем. Тривале підняття може призвести до протилежного результату: дно моря стане суходолом. На території Східноєвропейської рівнини можна знайти химерні, закручені в тісну спіраль, скам'янілі раковини. Вони належать морським молюскам, які називаються амонітами (мал. 49). Їх далекі потомки й тепер живуть у морях, тобто на місці, де кілька сотень мільйонів років тому жили амоніти, тепер суходіл. Отже, у результаті вікових вертикальних рухів земної кори на поверхні землі сухопутні умови можуть змінитися морськими й навпаки.
4,5(38 оценок)
Ответ:
диас161
диас161
13.04.2020

Єдине місце в Європі, де в дикій природі живуть мавпи це Гібралтарська скеля, що знаходиться в Гібралтарі.

Гібралтар - це територія, що лежить на вузькому гористому просторі на півдні Піренейського півострова, включає Гібралтарську Скелю та піщаний перешийок, що поєднує скелю з півостровом.

Ці мавпи (відомі як магот, макака лісовий або бербер), знаходяться під загрозою зникнення. На Гібралтарській скелі вони проживають у напівдикому стані - за ними гають та приглядають, тому на відміну від африканських родичів, їх популяція потрохи зростає.

4,6(54 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ