ответ: Зрощення в Африці відбувається загалом від дождю або річки Ніл, я хочу донести, що дуже складно виростити щось в умовах Африки. Авжеж там постійно високі температури повітря і сухий грунт.
Рибальство теж складно в Африці, бо риба там плаває не так часто, як думается. Бо рибу то ловлять на сітки і потім вони думають, що рибу поїли крупні риби. Пиши - що рибальство в Африці требуе кращого обладнання и нові можливості на глобальному рівні.
Про Гідроенергію не можу нічого сказати. Вибачай.
Объяснение: Все вище сказане є за книгою за 4 курс про Африку в Університеті. Від себе ще напиши трохи.
Відповідь: 1.в) Австралия—Канберра, г) Канада—Оттава. 2.б) Индонезия—Джакарта,в) Пакистан—Исламабад. 3.Испания — Средиземное море; Индия — Бенгальский залив; Венесуэла — Карибское море. 4.Бангладеш – Дели. 5.а) Турция и д) Индонезия. 6.а) Мозамбик и может быть в) Швейцария. 7. Швейцария , США. 8.а) Китай и д) США. 9.в) Вашингтон и д) Дели. 10.а) Финляндия. 11.в) Египет. 12.в) Бруней. 13.а) Иран; б) Бангладеш; в) Венгрия; г) Афганистан; д)Аргентина(все страны которые указанные). 14.в) Италия. 15.д) Германия, США. 16.1) не являются членами СНГ. 17.в) Присутствие войск ООН в ряде стран будет нагнетанию напряженности между конфликтующими сторонами осложнять обстановку в регионе. 18.Всё будет правильное из перечисленных. 19.б) рекреационные. 20.Всё будет правильное.
Пояснення:
Україна має загалом рівнинний характер поверхні: 70 % її займають низовини і 25 % - височини. Лише 5 % площі країни зайняті горами, що здіймаються на крайньому півдні і заході. Рівнинна частина країни має загальний похил з півночі на південь та із заходу і сходу до Дніпра. Про це свідчить напрямок течій найбільших річок та їх приток. Абсолютні висоти території коливаються від - 5 м (рівень води в Куяльницькому лимані) до 2 061 м (г. Говерла). Такий рельєф зумовлений тривалою історією геологічного розвитку території, дією внутрішніх і зовнішніх сил Землі. Найбільші (Східноєвропейська рівнина, Українські Карпати, Кримські гори) і великі (окремі низовини, височини, гірські хребти і масиви) форми рельєфу утворилися головним чином внаслідок внутрішніх процесів, тому мають зв'язок з основними тектонічними структурами.