М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Grizzly23
Grizzly23
30.04.2021 08:36 •  География

Как вы думаете,какие возможности открывает развитие сети интернет перед жителями сельской местности? может ли это повлиять на сельский образ жизни?

👇
Ответ:
STALKER147
STALKER147
30.04.2021
Ну только если туда проведут хороший интернет,то некоторые могут остаться за компьютерами или телефонами.
Но большенство тоже будут пользоваться интернетом,но не будут там оставаться на долго и будут продолжать заниматься своими сельскими делами.
4,8(38 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MariyaSavinkova
MariyaSavinkova
30.04.2021
1) США расположена в центральной части Северной Америки. На севере граничит с Канадой, на юге - с Мексикой (по суше).
2) На востоке США - равнинный (Центральные равнины, Приатлантическая низменность и др.); на западе - горный (в основном) - Кордильеры, Скалистые горы...
В основном - равнинный.
3) Субтропический, тропический, умеренный.
Природные зоны: переменно-влажные леса, лесостепи и степи, области высокой поясности, жестколистные вечнозелёные леса и кустарники, пустыни и полупустыни, смешанные и широколиственные леса.
4) Реки: Миссисипи, Колорадо, Миссури, Огайо, Арканзас, Колумбия и др.
Озёра: Большое Солёное озеро, Великие озёра (5 озёр на границе с Канадой)
5) см. 3-й пункт
6) Апачи, Индейцы, Афроамериканцы, Русскоязычная диаспора в США и др.
7) Большой каньон, Капитолий, белый дом, памятник Аврааму Линкольну, Статуя Свободы, различные памятники и прочие.
8) Большое кол-во химии и минеральных удобрений в с/х, которые вымываются и попадают в реки, озёра и заливы;  проблема переработки мусора;  разлив нефти в Мексиканском заливе...
4,5(92 оценок)
Ответ:
alexbalahoncev
alexbalahoncev
30.04.2021

Відповідь:

а) Середня висота Східноєвропейської рівнини близько 170 м. Найменші висоти розташовані на узбережжі Каспійського моря, рівень якого на 27,6 м нижчий від рівня Світового океану. Височини піднімаються до 300—350 м над рівнем моря (Подільська височина, до 471 м). Перевищення вододілів над долинами в середньому становлять 20—60 м.

Українські Карпати є середньовисотними горами і не досягають снігової лінії. Найбільші підняття вершинної поверхні характерні для Чорногори (2061 м), Мармароського кристалічного масиву (1946 м), Свидовця (1883 м), Горган (1836 м). Сучасний рельєф утворився внаслідок нерівномірних новітніх піднімань (в пліоцені - четвертинному періоді) і ерозійного розчленування. Менша стійкість флішових порід проти денудації - причина типових для Карпат згладжених форм рельєфу. Твердість та стійкість кристалічних порід Мармароського масиву зумовили сильно розчленований рельєф цієї території з глибокими ущелинами, гострими гребенями та вершинами. На Чорногорі, Свидовці та Мармарошах представлені сліди плейстоценового зледеніння - кари, льодовикові цирки, трогові долини та морени. Пенінську зону характеризує наявність численних скелястих виходів вапняків і доломітів тріасового, юрського та нижньокрейдового віку у вигляді ізольованих стрімчаків.

б) Завдяки західному переносу повітряних мас в цьому поясі особливо добре видно зміна типів клімату за напрямком з заходу на схід (див. карту кліматичних поясів і областей).

На заході Євразії завдяки повітряним масам, що приходять з Атлантичного океану, зима м’яка, середня температура січня вище О ° С, а влітку від +10 до +18 С. Опади випадають постійно, їх більше 1000 мм. Влітку переважає хмарна, похмура погода. Взимку ж погода нестійка, часті дощів, довго тримається туман. Сніг випадає рідко і швидко тане. Це морський клімат помірного поясу.

На схід, аж до Уральських гір, переважає помірний континентальний клімат. Вплив Атлантичного океану слабшає. Літо тепле, а зима холодна, з морозами. Атлантичне повітря над материком нагрівається влітку, а взимку остигає. Погода на Східно – Європейській рівнині нестійка. На зміну ясним, сонячним дням взимку приходить відлига, а влітку небо покривається хмарами, йдуть дощі.

Континентальні повітряні маси визначають клімат території, що лежить за Уралом, в Середній і Центральній Азії помірного поясу. Повітря над сильно нагрітою влітку поверхнею прогрівається, взимку остигає до -50 ° С і нижче. Повітря з Атлантичного океану опадів сюди майже не приносить. Взимку снігу мало і поверхня промерзає на велику глибину. Це континентальний клімат помірного поясу.

На сході цього поясу клімат мусонний. Його головна особливість – чітка зміна повітряних мас по сезонах. Мусонний клімат в Євразії охоплює не тільки помірний пояс, а й ще два.

в)

Широколисті ліси , Мішані ліси , Лісостеп , Степ, Пустелі та Напівпустелі , Тайга

г)Франція ,Бельгія. Люксембург , ФРН, Чехія, Польща, Україна , Росія, Казахстан, Монголія, Китай

Пояснення:

4,5(85 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ