М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Naniko1515
Naniko1515
17.10.2022 07:03 •  Геометрия

Впрямом параллепипеде abcda1b1c1d1 угол cad= 45°, угол adc1 = 90°, ac=8см. cc1= 4sqrt(2) см. найдите площадь боковой поверхности параллепипеда.

👇
Показать ответ
Ответ:
аян45
аян45
17.10.2022

АД=ДС=АС/√2=8/√2=4√2 -диагональ 45°

Sбок=ph=(АД*4)*СС1=4√2*4*4√2=128 см²

4,6(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mainaalikuliev
mainaalikuliev
17.10.2022

Відповідь:

Про що саме потрібно писати по цій темі мені спочатку було достеменно невідомо. Що може бути тим самим скарбом, про який йде мова – гроші, якісь духовні чи матеріальні цінності? Беззаперечно, без них людині важко обійтись. Але той, хто придумав саме цю тему, напевно мав на увазі зовсім інші скарби.

Душевні багатства – ось що на мою думку потрібно мати кожній людині. І це зовсім не доброта та щедрість, про які багато з нас одразу подумає. Звичайно, це гарні риси, які не можуть не подобатися. Тим більше, що із кожним роком їх цінність невпинно зростає.

Відвага, хоробрість, стійкість у прийнятті серйозних рішень у вирішенні проблем та негараздів, що виникли. Саме це, на мою думку, і є важливим душевним скарбом. Окрім того ним можна й треба вважати повагу до себе самого та почуття власної гідності.

Дивно, але вміння прощати в наш час теж можна назвати великим душевним скарбом. Як приклад: на спортивному майданчику хтось випадково чи навмисно жбурнув у вас чи ваших товаришів м’ячем, спричинилася бійка. Причина – ворожнеча та суперництво, що оволоділи вами та вашими друзями у той момент.

Знання. Без них душевний скарб не може існувати. Вони потребують значних витрат часу та сил, але цей скарб точно вартий цих жертв. Як каже народна приказка «Знання не носять за плечима». Кожного нового дня вони стають нам у пригоді. За наявності потрібних запчастин та деталей людина, що має відповідний багаж знань, може легко полагодити диван чи побутову електрику, що зламалася. Більш того, вона може дати дієву експертну пораду іншому, хто в цьому має потребу.

Джерелом знань є книги, постійне спілкування із іншими людьми, перегляд телевізійних передач, веб-ресурсів, газет та журналів. Крім того, багато цікавого можна дізнатись завдяки повсякденним за оточуючим світом. Під час подорожей ми також можемо багато чого цікавого дізнатися.

Любов та кохання – це справжній великий скарб, що ми маємо зберігати в своїй душі. Яскравий тому приклад – повісті Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків». В цьому безсмертному літературному творі головний герой черпає наснагу саме завдяки коханню. Це тепле чисте почуття зігріває його серце, надає йому сил для роботи та творчої діяльності.

Часи змінюються, але потреби людини в душевному спокої та комфорті є досі незмінними. І навряд чи в майбутньому щось в цьому плані кардинально зміниться.

Пояснення:

4,5(39 оценок)
Ответ:
HastWay
HastWay
17.10.2022

объяснение:

спершу знайдемо периметр мешого трикутника, сторони якого відомі:

Р = 3+5+7=15

потім поділимо периметр більшого трикутника на периметр меншого трикутника ( так дізнаємось у скільки разів більший трикутник ):

75:15= 5

трикутник більший у 5 разів, а отже

3*5=15

5*5=25

7*5=35

Також є другий б розвязування, через х:

нехай менший трикутник буде 3+5+7, а більший 3х+5х+7х, тоді

3+5+7=15,а 3х+5х+7х=75, тут так само 75:15= 5, - це шуканий х

відповідь та сама.

(Якщо не складно, поставте найкращу відповідь)

4,6(29 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Геометрия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg