Сумма углов треугольника равна 180°. Так как углы при основании равнобедренного треугольника равны, то угол при вершине равен 180° - 2*30° = 180 - 60 = 120°.
Площадь треугольника равна:
S = 0.5 * AB * BC * sinB = 0.5 AB²sin120°, где AB = BC как боковые стороны.
Тогда AB² = 2S/sin120° = 2*4√3/(√3/2) = 16 ⇒ AB = 4
Теперь рассмотрим прямоугольный треугольник, который образован искомой высотой, одной из боковой сторон и половиной длины основания. Угол, противолежащий искомой высоте, равен 30° по условию. Тогда, по определению синуса, h = AB*sin30° = 4 * 0.5 = 2.
ответ: 2
Объяснение:
Для визначення ймовірності того, що пташка сидить між серединами відрізків АС і ВС, необхідно знати розподіл розташування пташки на перекладині. Відсутність додаткової інформації про розподіл призводить до неможливості точної відповіді.
Проте, якщо ми припустимо, що пташка має однакову ймовірність сидіти в будь-якій точці на перекладині, тоді ймовірність того, що вона сидить між серединами відрізків АС і ВС дорівнює 0.5.
Проте, варто зауважити, що ця відповідь базується на припущенні однакового розподілу ймовірностей для розташування пташки на перекладині. Якщо є більше інформації про розподіл або властивості розташування пташки, можна отримати більш точну відповідь.