М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Pemo
Pemo
09.11.2020 13:58 •  Информатика

Почему не ставятся связи у ном_накл и код_ск?

ключевые поля есть , primary key тоже

но все равно пишет,что "не обнаружен уникальный индекс для адресуемого поля главной таблицы"

👇
Ответ:
Vlad44kostroma4
Vlad44kostroma4
09.11.2020

Надо было привести свойства и структура таблицы ном_накл. Но вообще, подобные страсти Аксесс пишет, когда в поле, ко которому хотите установить связь, имеюся неуникальные данные. В этом случае происходит дублирование индекса (который суть всего лишь простая функция от набора полей), а для той связи, которую Вы пытаетесь создать, индекс должен быть уникальным. Большего, увы, по приведенным данным сказать нельзя.

4,5(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
влад2305
влад2305
09.11.2020

Объяснение:

program graphic;

var

   x, y: real;

   underLine, underLog, inCircle: boolean;

begin

 writeln('введите Х:');

 readln(x);

 writeln('введите У:');

 readln(y);

 //проверяем, что попали в первую четверть

 if (x >= 0) and (y >= 0) then

 begin

   underLine := (y <= -x + 2);

   underLog := (exp(y) <= x);

   inCircle := (x*x + y*y <= 9);

   if inCircle and (underLog xor underLine) then

       writeln('внутри области')

   else

       writeln('вне области');

 end

 else

   writeln('вне области');

end.

UPD

если нужно записать это одним оператором, то это будет выглядеть так

program graphic_v2;

var

   x, y: real;

begin

 writeln('введите Х:');

 readln(x);

 writeln('введите У:');

 readln(y);

 if (x >= 0) and (y >= 0) and (x*x + y*y <= 9) and ((y <= -x + 2) xor (exp(y) <= x)) then

     writeln('внутри')

 else

     writeln('снаружи');

end.

4,8(60 оценок)
Ответ:

1.Firewall (фаєрвол або фаєруол), він же - мережевий екран - це загальна назва програмних або апаратних бар'єрів (екранів) для захисту комп'ютерів, мережевих пристроїв або цілих мереж від несанкціонованого доступу ззовні.

2.Антивірусна програма (антивірус) - будь-яка програма для виявлення комп'ютерних вірусів, а також небажаних (що вважаються шкідливими) програм взагалі і відновлення заражених (модифікованих) такими програмами файлів, а також для профілактики - запобігання зараження (модифікації) файлів або операційної системи шкідливим кодом.

3.Розрізняють такі типи антивірусних програм:

програми-детектори: призначені для знаходження заражених файлів одним із відомих вірусів. Деякі програми-детектори можуть також лікувати файли від вірусів або знищувати заражені файли. Існують спеціалізовані (тобто призначені для боротьби з одним вірусом) детектори та поліфаги (можуть боротися з багатьма вірусами);

програми-лікарі: призначені для лікування заражених дисків і програм. Лікування програми полягає у вилученні із зараженої програми тіла вірусу. Також можуть бути як поліфагами, так і спеціалізованими;

програми-ревізори: призначені для виявлення зараження вірусом файлів, а також знаходження ушкоджених файлів. Ці програми запам'ятовують дані про стан програми та системних областей дисків у нормальному стані (до зараження) і порівнюють ці дані у процесі роботи комп'ютера. В разі невідповідності даних виводиться повідомлення про можливість зараження;

лікарі-ревізори: призначені для виявлення змін у файлах і системних областях дисків й у разі змін повертають їх у початковий стан.

програми-фільтри: призначені для перехоплення звернень до операційної системи, що використовуються вірусами для розмноження і повідомляють про це користувача. Останній має можливість дозволити або заборонити виконання відповідної операції. Такі програми є резидентними, тобто вони знаходяться в оперативній пам'яті комп'ютера.

програми-вакцини: використовуються для обробки файлів і boot-секторів із метою попередження зараження відомими вірусами (в останній час цей метод використовується все частіше).

4.Вішинг — це телефонне шахрайство, при якому злочинець зв’язується з жертвою по телефону (у вигляді дзвінка або смс) і вмовляє надати дані її банківської карти під певним переконливим приводом (наприклад, представляючись співробітником банку чи якогось з державних органів).

Другий ворог вашого «пластикового гаманця» — кеш-треппінг — вид банкоматного шахрайства, при якому в отвір для видачі готівки в банкоматі встановлюється планка з двостороннім скотчем — для перехоплення готівки при видачі. У підсумку, на екрані банкомата з’являється повідомлення про видачу коштів, а клієнт отримує смс від банку про списання грошей з рахунку, але гроші так і не з’являються з банкомата.

І, зрештою, найчастіше, за висновками експертів, українці страждають від фішингу — шахрайства, скоєного в інтернет за до сайтів, створених злочинцями для того, щоб виманювати у користувачів дані їхніх банківських карт і згодом красти з них гроші.

5.Найпоширенішими прикладами програмних засобів захисту інформації є такі:

система контролю і управління доступом;

антивірусні програми;

шифрувальне програмне забезпечення;

мережевий екран;

система виявлення вторгнень;

керування записами[en];

пісочниця;

система управління інформаційною безпекою

Объяснение:

4,6(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Информатика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ