Мультимедіа (Multum + Medium) - одночасне використання різних форм подання інформації і її обробок у єдиному об'єкті-контейнері. Наприклад, в одному об'єкті-контейнері (англ. container) може міститися текстова, аудіальна, графічна й відео інформація, а також, можливо б інтерактивної взаємодії з нею. Термін мультимедіа також, найчастіше, використовується для позначення носіїв інформації, що дозволяють зберігати значні обсяги даних і забезпечувати досить швидкий доступ до них (першими носіями такого типу були CD-ROM). У такому випадку термін мультимедіа означає, що комп'ютер може використати такі носії й надавати інформацію користувачеві через всі можливі види даних, такі як аудіо, відео, анімація, зображення й інші на додаток до традиційних в надання інформації, таким як текст.
Мультимедіа-технології є одним з найбільш перспективних і популярних напрямків інформатики. Вони мають на меті створення продукту, що містить "колекції зображень, текстів і даних, що супроводжуються звуком, відео, анімацією й іншими візуальними ефектами (Simulation), що включає інтерактивний інтерфейс і інші механізми керування". Дане визначення сформульоване в 1988 році найбільшою Європейською Комісією, що займається проблемами впровадження й використання нових технологій.
Объяснение: всё дело в том, что в первом случае (в верхнем, где s = 0 написано вне цикла) s изначально равен нулю, а затем с каждой итерацией цикла s увеличивается.
А втором случае на каждой итерации цикла сначала присваивается s = 0, а затем уже изменяется. Поэтому перед каждой следующей итерацией цикла всё что происходило с s раньше обнуляется.
Если подвести итог, то разница заключается в том, что присваивание находится в цикле или вне него, а значит выполняется один раз (если вне цикла) или много раз (если внутри)