Все выражения можно упростить либо алгебраически, либо картами Карно, но в итоге получится одинаковое выражение. Затем просто строим таблицу истинности для упрощённого выражения и вуаля решено =)
~ - это отрицание, как чёрточка сверху на рисунке, просто не могу нормально тут написать. ~C - значит отрицание для С.
1. После упрощения получаем A~BC.
Если для этого выражения построим таблицу истинности, увидим, что оно положительно только при A=1, B=0, C=1. Для любого другого набора на выходе будет 0.
2. После упрощения получаем ~B. (Повторюсь, упрощаем алгебраически применяя законы поглощения и прочие, либо же карты Карно. Можно в лоб строить таблицу истинности, без упрощения, но она получится довольно большой и это геморно. Проще упростить и затем уже считать).
Соответственно, При B=1, на выходе будет 0,
при B=0, на выходе будет 1.
В данном случае A ни на что не влияет.
3. После упрощения получаем A~BB. С таким сочетанием у нас всегда будет 0. Какой бы набор A и B мы не брали, выражение на выходе всегда равно 0.
Объяснение:
ответ:Властивостями алгоритму є дискретність, визначеність, виконуваність, скінченність, результативність і масовість.
Дискретність алгоритму означає, що його виконання зводиться до виконання окремих дій (кроків) у певній послідовності. Причому, кожна команда алгоритму повинна виконуватися за скінченний проміжок часу.
Визначеність (або детермінованість) алгоритму означає, що для заданого набору значень початкових (вхідних) даних алгоритм однозначно визначає порядок дій виконавця і результат цих дій. Алгоритм не повинен містити команди, які можуть сприйматися виконавцем неоднозначно, наприклад, «Узяти дві-три ложки цукру», «Трохи підігріти молоко», «Вимкнути світло через кілька хвилин», «Поділити число x на одне з двох даних чисел a або b» тощо. Крім того, в алгоритмах недопустимі ситуації, коли після виконання чергової команди виконавцю неясно, яку команду він повинен виконувати наступною.
Виконуваність алгоритму означає, що алгоритм, призначений для певного виконавця, може містити тільки команди, які входять до системи команд цього виконавця. Так, наприклад, алгоритм для виконавця «Учень першого класу» не може містити команду «Побудуй бісектрису даного кута», хоча така команда може бути в алгоритмі, який призначений для виконавця «Учень восьмого класу».
Объяснение:
b вроде бы
Объяснение:
другие не подходят