1. Это двухмерный массив
(TypeError: unsupported operand type(s) for +=: 'int' and 'list')
2. 3x4 ([3][4])
3. Сложение элементов двумерного массива.
Только вот работать не будет, я полагаю здесь должны были складываться все элементы массивов, но на фото он прибавляет к переменной S не числа а массивы. И это выдаёт ошибку, так что...
Я бы сделал это так:
b = [[3, 5, 7, 78], [12, 10, 9, 56], [45, 31, 14, 23]]
s = 0
for i in b:
for j in i:
s += j
# Или используя len:
for i in range(len(b)):
for j in range(len(i)):
s += b[i][j]
print('s =', s)
# s = 293
ответ:Властивостями алгоритму є дискретність, визначеність, виконуваність, скінченність, результативність і масовість.
Дискретність алгоритму означає, що його виконання зводиться до виконання окремих дій (кроків) у певній послідовності. Причому, кожна команда алгоритму повинна виконуватися за скінченний проміжок часу.
Визначеність (або детермінованість) алгоритму означає, що для заданого набору значень початкових (вхідних) даних алгоритм однозначно визначає порядок дій виконавця і результат цих дій. Алгоритм не повинен містити команди, які можуть сприйматися виконавцем неоднозначно, наприклад, «Узяти дві-три ложки цукру», «Трохи підігріти молоко», «Вимкнути світло через кілька хвилин», «Поділити число x на одне з двох даних чисел a або b» тощо. Крім того, в алгоритмах недопустимі ситуації, коли після виконання чергової команди виконавцю неясно, яку команду він повинен виконувати наступною.
Виконуваність алгоритму означає, що алгоритм, призначений для певного виконавця, може містити тільки команди, які входять до системи команд цього виконавця. Так, наприклад, алгоритм для виконавця «Учень першого класу» не може містити команду «Побудуй бісектрису даного кута», хоча така команда може бути в алгоритмі, який призначений для виконавця «Учень восьмого класу».
Объяснение:
информатика:Наука, изучающая структуру, общие свойства и методы передачи информации, в том числе связанной с применением ЭВМ.
Объяснение:
компьютер:Электронно-вычислительная машина (ЭВМ).