Что бы это уравнение было верно, нужно, что бы все скобки были итинными.
Следствие всегда истинно, кроме если из истинны идет ложь. Рассотрим эти варианты по скобкам. Исключая варианты которые входят в предыдущие ходы.
1) J = 1 L = 0 --- 8 вариантов
2) K = 1 L = 0 --- 4 варианта
3) M = 1 N = 1 --- 5 вариантов
4) L = 1 M = 0 --- 8 вариантов
5) M = 1 K = 0 --- 3 вариантов
всего 28 вариантов неверных.
32 - 28 = 4 верных варианта --- 4 решения уравнения.
П.С. Можно решить легче: сначала подставить L=0 и делать что бы в скобках было 1 всегда. Потом L=1. У меня получилось в первом 2 варианта и во втором 2. всего 4
1. Опишите понятия ссылка и гиперссылка.
Ссылка Гиперссылка
Ссылка - это то что перемещаться по веб сайтам
гиперссылку используют что бы перемещаться по страницам сайта
2. Дополните алгоритм «Вставить обычную сноску»3) Вставить сноску
3. Установите соответствие.
1)оглавление 2)сноска 3) гиперссылка
1) диалоговом окне «Оглавление» выберите параметры оглавления и нажмите ОК . 3
Поместите курсор в пустой абзац в том месте, куда нужно вставить оглавление 1
2) меню Вставка выберите пункт «Ссылки», затем — «Оглавление». 2
5. Объясните понятие «Авторское право».
институт гражданского права, регулирующий правоотношения, связанные с созданием и использованием (изданием, исполнением, показом и т. д.) произведений науки, литературы или искусства, то есть объективных результатов творческой деятельности людей в этих областях.
Объяснение:
15. В яких одиницях вимірюється єність інформації?
кілобайт (Кбайт): 1 Кбайт = 1010 байт = 1024 байт;
мегабайт (Мбайт): 1 Мбайт = 1010 Кбайт = 1024 Кбайт;
гігабайт (Гбайт): 1 Гбайт = 1010 Мбайт = 1024 Мбайт;
терабайт (Тбайт): 1 Тбайт = 1010 Гбайт = 1024 Гбайт.
Саме в таких одиницях вимірюється ємність даних в інформатиці.
16. Методи класифікації комп’ютерів? Класифікація за призначенням? Методи класифікації комп'ютерів.
Номенклатура видів комп'ютерів на сьогодні величезна: машини розрізняються за призначенням, потужністю, розмірами, елементною базою і т.д. Тому класифікують ЕОМ за різними ознаками. Слід зауважити, що будь-яка класифікація є певною мірою умовна, оскільки розвиток комп'ютерної науки і техніки настільки стрімкий, що, наприклад, сьогоднішня мікро-ЕОМ не поступається за потужністю міні-ЕОМ п'ятирічної давності і навіть суперкомп'ютерам віддаленішого минулого. Крім того, зарахування комп'ютерів до певного класу досить умовне як через нечіткість розмежування груп, так і в наслідок впровадження в практику замовного складання комп'юерів, коли номенклатуру вузлів і конкретні моделі їх адаптують до вимог замовника. Розглянемо найбільш поширені критерії класифікації комп'ютерів.
Класифікація за призначенням
великі електронно-обчислювальні машини (ЕОМ);
міні ЕОМ;
мікро ЕОМ;
персональні комп'ютери.
17. Яка система числення використовується для подання чисел у памяті комп’ютера? Чому?
Сукупність прийомів та правил найменування й позначення чисел називається системою числення. Звичайною для нас і загальноприйнятою є позиційна десяткова система числення. Як умовні знаки для запису чисел вживаються цифри.
Система числення, в якій значення кожної цифри в довільному місці послідовності цифр, яка означає запис числа, не змінюється, називається непозиційною. Система числення, в якій значення кожної цифри залежить від місця в послідовності цифр у записі числа, називається позиційною.
Щоб визначити число, недостатньо знати тип і алфавіт системи числення. Для цього необхідно ще додати правила, які дають змогу за значеннями цифр встановити значення числа.
Найпростішим запису натурального числа є зображення його за до відповідної кількості паличок або рисочок. Таким можна користуватися для невеликих чисел.
+Наступним кроком було винайдення спеціальних символів (цифр). У непозиційній системі кожен знак у запису незалежно від місця означає одне й те саме число. Добре відомим прикладом непозиційної системи числення є римська система, в якій роль цифр відіграють букви алфавіту: І - один, V - п'ять, Х - десять, С - сто, Z - п'ятдесят, D -п'ятсот, М - тисяча. Наприклад, 324 = СССХХІV. У непозиційній системі числення незручно й складно виконувати арифметичні операції.
Объяснение: