Дефрагментация диска.
Жёсткий диск компьютера содержит записанные файлы, деля их на фрагменты, и храня в отдельных кластерах, иногда располагающихся далеко друг от друга.
Фрагментация — это разделение файла и разбрасывание его элементов по разным кластерам. Поэтому когда файлов становится много, компьютер начинает работать медленно. Для решения этой проблемы существуют программы для дефрагментации диска. Дефрагментация — это процесс собирания фрагментов файла в соседних кластерах. Дефрагментацию жёстких дисков можно выполнить в операционной системе Windows. Для этого нужно открыть меню «свойства» жёсткого диска и на вкладке «Сервис» нажать кнопку «Выполнить дефрагментацию». Сначала программа выполнит анализ дискового пространство. Дефрагментация может длиться довольно долго.
Также дефрагментацию можно сделать в бесплатной программе Auslogics Disk Defrag Free
Архивация файлов.
Архивацию файлов можно выполнить в программах WinRAR и 7ZIP.
Эти программы нужны, чтобы распаковать архивированные файлы и сжать большие по объёму. А также множество больших файлов превратить в один небольшой файл — архив.
Эти программы нужны, чтобы сэкономить дисковое пространство. Большие и редкоиспользуемые файлы можно сжать и хранить в виде архива.
Міжнаро́дний жіно́чий де́нь (англ. International Women's Day), повна назва Міжнаро́дний де́нь боротьби́ за права́ жіно́к і міжнаро́дний мир (рішенням ООН від 1977 року) — щорічне феміністське свято, символ боротьби за права людини для жінок, проти сексизму та гендерної нерівності, що відзначається 8 березня. Найзначніша з феміністичних дат.
Уперше відзначався 28 лютого 1909 року в США з ініціативи Соціалістичної партії Америки як «Національний день жінки». Наступного року, натхненні американським прикладом, учасниці Другої міжнародної соціалістичної жіночої конференції в Копенгагені вирішили щороку за зразком Міжнародного дня праці відзначати «День жінок», присвячений у першу чергу боротьбі за здобуття жінками виборчих прав . 19 березня 1911 року в Австро-Угорщині, Данії, Німеччині й Швейцарії уперше відбувся Міжнародний жіночий день, який протягом наступних кількох років відзначався в різні дні наприкінці лютого чи на початку березня . З початку 1920-х років у Радянському Союзі затвердилась дата 8 березня, оскільки саме в цей день 1917 року з демонстрації робітниць почалась Лютнева революція. Відтоді день відзначався переважно в країнах колишнього «радянського блоку» , доки його у 1967 році не взяли на озброєння феміністки другої хвилі . У 1977 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала відзначати 8 березня «Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир».
У деяких країнах, у яких відзначається день, жінкам дарують квіти та подарунки. Цей жест феміністки знаходять недоречним, оскільки вважають, що день повинен привернути увагу до гендерної нерівності. У деяких країнах відзначається подібно до західноєвропейських свят — Дня матері й Дня Валентина. Окремі діячі православної церкви і деяких інших релігійних спільнот світу не визнають Міжнародний жіночий день з огляду на його «політичне походження».