Для того, чтобы последовательность была возрастающей, для каждого очередного элемента new и предыдущего old должно выполняться условие new > old. Любое нарушение данного условия приводит к тому, что последовательность не может быть возрастающей.
Program Sequence;
var old, new : real;
f : boolean;
beginВідповідь:
Пояснення:
Додавання та видалення об’єктів таблиці (виділити необхідний об’єкт і вибрати потрібну команду в меню Таблиця чи контекстному меню об’єкта).
---Об’єднання та розбиття клітинок (виділити необхідні комірки та в меню Таблиця, контекстному меню чи на панелі інструментів «Таблиці і границі» → вибрати відповідно кнопки Кнопка "Об'єднати клітинки" – об’єднати чи Кнопка "Розбити клітинки" – розбити → за необхідності вказати потрібні параметри). При об’єднання клітинки зливаються в одну, а вміст – склеюється; при розбитті – в діалоговому вікні «Поділ клітинок» потрібно вказати необхідну кількість рядків і стовпців.
Розбивати і об’єднувати клітинки можна також, використовуючи інструменти «Створити таблицю» (щоб додати межу) та «Гумка» (щоб видалити зайві межі).
Змінення висоти рядків, ширини стовпців та розмірів клітинки. Ці операції можна виконати кількома :
Встановивши показник миші на потрібну межу таким чином, щоб він набув вигляду двонапрямленої стрілки Двонапрямлена стрілка , перетягнути його в потрібному напрямі;
За до маркерів на лінійці;
Меню Таблиця (контекстне меню) → Властивості → на відповідних вкладках вказати розміри;
Якщо необхідно зробити рядки чи стовпці одного розміру, то потрібно їх виділити → в меню Таблиця (контекстне меню, панель інструментів) потрібно вибрати Автодобір → вирівняти висоту рядків Кнопка "Вирівняти висоту рядків" чи вирівняти ширину стовпців Кнопка "Вирівняти ширину стовпців".
Перетворення таблиці на текст (Меню Таблиця → Перетворити)
Объяснение:
Під анімацією розуміють серію зображень, які відтворюються послідовно та імітують рух. Для її створення можна застосовувати програмні технології на зразок Adobe Flash, а також анімовані GIF-файли.
Аудіо (музика, голос, звукові ефекти) — невід’ємна частина багатьох мультимедійних продуктів. Наприклад, голос диктора в навчальних курсах, музичний супровід в іграх, підкасти (цифрові аудіофайли, що поширюються через Інтернет і призначені для відтворення на ПК та медіапрогравачах). Аудіо записують за до мікрофона або MIDI-іпструментів, наприклад MIDI-клавіатури, що імітує клавіатуру фортепіано.
Відео. На відміну від анімації, що складається з окремих зображень, які відтворюються послідовно, відео — це неперервний потік візуальної інформації, який розділяється па окремі кадри під час запису. Коли вони відтворюються з певною частотою (зазвичай ЗО кадрів/с), око сприймає їх як безперервний потік візуальної інформації. Відео отримують за до відеокамери, а розповсюджують за до телебачення, кінофільмів (записаних па носіях) та через Інтернет.