Процесор вставляється в спеціальне місце – сокет (англ. socket – гніздо, розетка) на системній (материнській) платі, яка, у свою чергу, розміщується в системному блоці.
Для охолодження процесорів застосовують кулери — пристрої, які складаються з вентилятора і радіатора. На процесор встановлюють радіатор (зазвичай з алюмінію чи міді), а на нього — вентилятор, що забезпечує притік повітря до радіатора.
МАТЕРИНСЬКА ПЛАТА
Материнська, або системна, плата (від англ. motherboard) — це складна багатошарова друкована плата, до якої підключено практично всі пристрої комп’ютера. Друкована плата являє собою пластину з діелектрика, вкриту мережею мідних провідників-доріжок, якими електричні сигнали надходять до змонтованих на платі мікросхем та рознімів, куди вставляють інші пристрої комп’ютера.
На материнській платі розміщено центральний процесор та чіпсет (від англ. chip set) — набір мікросхем, спроектований для спільної роботи а метою виконання певних функцій. Оперативну пам’ять, відеокарту тощо вставляють у спеціальні розніми на материнській платі — слоти розширення.
Не совсем понял о какой таблице речь.
Представляем буквы числами от 0 до 4. А-0, Р-1, У-2, К-3, О-4
получается список на первом месте которого 00000, а на последнем 44444
Переводим последнее число из пятеричной системы счисления в десятеричную и прибавляем единицу (т.к. отсчет начинается с нуля, а нумерация с 1)
Получаем: Всего 3125 комбинаций
По той же логике на 517 месте стоит число 516.
Переводим его в пятеричную систему - 04031
Подставляем вместо цифр буквы.
Под номером 517 находится комбинация - АОАКР
Теперь обратное, вместо букв цифры - 32143
Переводим в десятичную систему и прибавляем 1.
Курок находится под номером 2174