Объяснение:
Логотип – це графічний символ бренду. Здебільшого, це малюнок, наповнений різними кольорами й символами, з до якого спеціалісти створюють образ, що характеризує діяльність компанії, її товари та послуги. Логотип потрібен також для того, щоб люди могли впізнати поставщика товарів та послуг. Компаніям логотип потрібен для того, щоб виділятися серед конкурентів і мати якусь свою особливість. Зазвичай, логотип організації розміщується на головній сторінці її офіційного сайту. Логотипи можуть бути символічними, текстовими, комбінованими, буквенно-цифровими та у вигляді емблем. Крім того, логотипи відрізняються за формою. Вони можуть бути круглими, трикутними, квадратними, кривими і т.д. Стилістика зображення – це вже задача дизайнера. Логотип повинен бути довговічним, унікальним, універсальним та добре запам’ятовуватися.
Объяснение:
Мо́ва програмува́ння (англ. Programming language) — це штучна мова, створена для передачі команд машинам, зокрема комп'ютерам. Мови програмування використовуються для створення програм, котрі контролюють поведінку машин, та запису алгоритмів.
Більш строге визначення: мова програмування — це система позначень для опису алгоритмів та структур даних[1], певна штучна формальна система, засобами якої можна виражати алгоритми[2]. Мову програмування визначає набір лексичних, синтаксичних і семантичних правил, що задають зовнішній вигляд програми і дії, які виконує виконавець (комп'ютер) під її управлінням.[джерело?]
З часу створення перших програмованих машин було створено понад дві з половиною тисячі мов програмування.[3] Щороку їх кількість поповнюється новими. Деякими мовами вміє користуватись тільки невелике число їх власних розробників, інші стають відомі мільйонам людей. Професійні програмісти зазвичай застосовують у своїй роботі декілька мов програмування.