М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Elino4kaK
Elino4kaK
15.05.2023 03:55 •  Информатика

Проводилась одноканальная (моно) звукозапись с частотой дискретизации 12 кГц и 24-битным разрешением в течение 1,5 минут. Сжатие данных не производилось. Сколько Мб будет занимать получившийся файл? ответ округлите до целого числа

👇
Ответ:
rafael2003ggwp
rafael2003ggwp
15.05.2023

≈ 3 Мб

Объяснение:

1,5 минуты = 90 секунд

каждую секунду входной сигнал измерялся и кодировался 12000 раз, всего за 90 секунд было сделано 12000*90 =  1080000 отсчетов.

Каждый отсчет кодировался 24 битами. Всего объем полученной информации составил

24* 1080000 = 25920000 бит, или

25920000 /8 = 3240000 байт, или

3240000 / 1024 = 3164,0625 Кб, или

3164,0625 / 1024 ≈ 3,0899 Мб ≈ 3 Мб

4,5(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
fantomfantoms
fantomfantoms
15.05.2023

Довгий час знання, яких набувала людина протягом життя, передавались усно від покоління до покоління, що не забезпечувало безперервного поповнення бази знань людства в цілому. Безперервний процес збереження інформації забезпечила писемність, яка дозволяла накопичувати інформацію.

Спочатку люди викарбовували написи на камінні, потім видавлювали гострими паличками на глиняних дощечках. Писали паличками на папірусі, пензликами на шовку і перами на папері. Гусяче перо змінили ручки з металевим пером, а їх – графітові олівці, авторучки, а згодом друкарські машини.

Проте в роботі з текстами залишалося незмінним головне: щоб внести зміни в текст, його потрібно було щоразу переписувати або передруковувати. І лише застосування комп'ютерів і спеціальних програм принципово змінило технологію роботи з текстом. У чому ж полягають переваги у використанні ПК для обробки текстів?

Для роботи з текстом на ПК використовують: текстові редактори, текстові процесори та видавничі системи. У загальному їх називають системами обробки текстів – програми, які призначені для створення, редагування й друку текстових документів.

Текстовий редактор – це програма, що дозволяє вводити, редагувати, форматувати та зберігати текст.

Текстовий процесор – це програма, що дозволяє вводити, редагувати й форматувати текст, вставляти малюнки й таблиці, перевіряти правопис, складати зміст, виконувати перенос слів та багато інших складних операцій.

Настільна видавнича система (НВС) – це програма, за до якої можна створювати високоякісні оригінал-макети, що містять текст і графічні зображення для тиражування в друкарні.

Наприклад:

•    текстові редактори (Multi-Edit, Блокнот, WordPad, Твір, Лексикон);

•    текстові процесори (Microsoft Word, Word Prefect, OpenOffice, Word-Star);

•    настільні видавничі системи (Adobe PageMaker, Corel Ventura, Publisher, QuarkXPress).

Вивчаючи в 9-му класі роботу з текстовим процесором Word 2003, ви вже навчилися створювати текстові документи, редагувати і форматувати текст, вставляти в документ і форматувати векторні графічні зображення. Однак користувач майже завжди передбачає, що створений ним документ буде надрукований. Тому важливо оформити документ так, щоб він гарно виглядав не тільки на екрані, але й на аркуші паперу.

Объяснение:

4,5(44 оценок)
Ответ:
nastiaandreeva
nastiaandreeva
15.05.2023
Количество информации определяется величиной, показывающей насколько уменьшилось наше незнание в вопросе.
1. Если на светофоре горит желтый свет и мы не знаем, какой свет горел на нем до желтого, то возможны два исхода - зеленый свет и красный свет. Какой бы из них потом не загорелся, мы получим выбор 1 из 2 возможных. А этому соответствует один бит информации.
2. Если на светофоре горит красный свет и это "нормальный светофор", то мы ЗНАЕМ, что после красного света всегда следует желтый. Поэтому при зажигании желтого света наше незнание не меняется, следовательно, мы получаем ноль бит информации.
4,6(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Информатика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ