Объяснение:
Данный код не имеет никакого отношения к тому, как стать негром, а является алгоритмом сортировки массива методом пузырька.
Кроме того, в коде имеется ошибка в строке 6, где между `j` и окружающими его скобками не выставлен пробел, поэтому код не будет выполняться правильно.
Основная логика работы кода состоит в том, что первоначально генерируется массив из девяти случайных целых чисел в диапазоне от 1 до 99 (строки 2-6). Далее с цикла с двумя переменными `j` и `k` (строки 8-11) все элементы массива `a` сравниваются между собой и обмениваются местами (если нужно), если элемент `a[j]` больше элемента `a [k]`. Наконец, после прохождения всех элементов массива массив выводится на экран в отсортированном порядке (строка 13).
Следовательно, этот код не имеет никакой информации о том, как стать негром и не имеет никакого отношения к этой теме.
З метою зберігання, передавання, опрацювання, захисту повідомлень часто змінюють б їх подання.
Усні повідомлення записують на папері, замінюючи звуки людської мови літерами алфавіту. При цьому виконується збереження повідомлень. Під час розмови по телефону звуки перетворюються на електричні сигнали. Це робить можливим передавання повідомлень на великі відстані. Розв’язуючи задачу на уроці математики, слова, що позначають числа, записують цифрами, а математичні операції – спеціальними знаками. Це спрощує виконання операцій з опрацювання повідомлень. Для захисту змісту повідомлень від сторонніх осіб проводять шифрування, замінюючи літери в тексті повідомлення іншими літерами, числами або умовними позначеннями.
Код (лат. codex – книга) – система умовних знаків, сигналів для передавання, опрацювання та збереження повідомлень.
Кодування повідомлень — це процес перетворення за певними правилами одного подання набору даних в інший. Під час кодування повідомлення відбувається зміна вигляду повідомлення без зміни його змісту.
Кодування – це перетворення повідомлень у зручну для передавання, зберігання опрацювання форму.
Декодування – це перетворення закодованого повідомлення у форму, прийнятну для приймача.
Объяснение:
Даний код не має ніякого відношення до того, як стати негром, а є алгоритмом сортування масиву методом бульбашки.
Окрім того, в коді є помилка в рядку 6, де між `j` та оточуючими його дужками не виставлений пробіл, тому код не буде виконуватись правильно.
Основна логіка роботи коду полягає в тому, що спочатку генерується масив `a` з дев'яти випадкових цілих чисел у діапазоні від 1 до 99 (рядки 2-6). Далі за до циклу з двома змінними `j` та `k` (рядки 8-11) всі елементи масиву `a` порівнюються між собою та обмінюються місцями (якщо потрібно), якщо елемент `a[j]` більший за елемент `a[k]`. Нарешті, після проходження всіх елементів масиву, масив виводиться на екран у відсортованому порядку (рядок 13).
Отже, цей код не має ніякої інформації про те, як стати негром, і не має ніякого відношення до цієї теми.