у сучасному світі виникла велика кількість нових явищ, які мають на людину великий вплив. одним з таких є інтернет. інтернет, напевно, став займати дуже важливе місце в житті кожної людини. він стосується всього, що має відношення до будь-якої інформації або обміну нею. в інтернеті сьогодні сидять усі – починаючи від школярів і закінчуючи людьми похилого віку, він корисний для всіх. однак далеко не факт, що інтернет дає одну лише користь. до всіх явищ, в тому числі і самих корисних, слід ставитися з належною часткою критики, тому я пропоную розглянути ризики, пов’язані з впливом інтернету на людину.
по-перше, є чисто фізіологічний ризик. інтернет вимагає уваги, а увагу далеко не так просто приділити, якщо ти знаходишся в русі. отже, інтернет змушує тебе сидіти на одному місці і не рухатися. а це загрожує виникненням проблем зі здоров’ям. тому людина не повинна поринати в інтернет з головою. потрібно залишати місце для активної спортивної діяльності, спілкування з іншими, будь-якого руху. в іншому випадку можна отримати серйозні проблеми і пошкодувати про те, що проводив так багато часу за комп’ютером.
ответ:
ну смотрите. как многие знают, у нас, в россии, игры стоят намного дешевле, чем на западе. именно этот факт заставил многие компании задуматься насчет создания специализированных версий игр - допустим, в steam для россии доступна только borderlands 2 ru, которую вы не запустите в сша, ибо у нас она стоит дешевле. а есть и международная версия. но здесь вопрос про ps4.
если зайти в ps store, то мы увидим, что цены здесь больше чем в том же steam, и вполне соответствуют ценам на западе (хотя все равно чутка дешевле). просто посмотрите слева в "подробностях" какой-либо игры, какие есть субтитры: к примеру, на странице tekken 7 в ps store написано, что доступны арабские, , , , итальянские, французские и испанские субтитры (имеется ввиду общий текст). таким образом, вы вполне можете посмотреть, есть ли в настройках возможность изменить язык, а если и нет, то тогда просто попробуйте поменять язык консоли.
for i:={значение икс, с которого начнется табуляция} to {значение, до которого будет табулироваться} do
writeln(i, {функция в которой вместо икс писать i});