Гру́па нови́н (англ. newsgroup) (інша назва ньюсгрупа або ньюзгрупа) — віртуальне вмістилище повідомлень в технології NNTP, аналог каналу в IRC. Іноді замість терміна група новин не цілком грамотно використовується конференція. Групи позначаються назвами, що складаються зі слів, розділених крапками (.), Наприклад gnu.emacs.help.
Термін група новин є суто технічним і нічого не говорить про приналежність, призначення або правила управління новинним ресурсом. Більшість існуючих груп новин належить Usenet, але позаяк NNTP-технологію використовують не тільки в Usenet, то існують групи новин, які не мають до Usenet ніякого відношення, приватні, керовані за своїми правилами.
З не-Usenetівскіх груп для російськомовних користувачів становить особливий інтерес шлюз fido7. Існують програми (ifmail, fidogate), які здійснюють перетворення повідомлення з формату FTSC-0001 у формат RFC 1036. Вузол Usenet (і, відповідно, Фідонет), на якому встановлена така програма, виконує роль «шлюзу» між двома мережами. Вузол ddt.demos.su (2:5020 / 400) забезпечує шлюзування конференцій Fidonet в Інтернеті у вигляді груп новин
Список розсилання (англ. mailing list, англ. mail-list) — Інтернет-послуга, що надає можливість об'єднати певну кількість людей в єдину закриту групу розсилання. Це практично єдиний сервіс, який не має власного протоколу та програми-клієнта і працює винятково через електронну пошту. При цьому e-mail адреси учасників приховані, а спілкування між ними відбувається через єдину e-mail адресу. Кожному, хто бажає стати учасником списку розсилання чи від'єднатися від нього, достатньо написати листа на адресу списку.
Лист, якого посилають на адресу списку розсилання, автоматично розповсюджується поміж усіма учасниками списку розсилання, не вимагаючи від автора знати адреси всіх зацікавлених осіб. Новий учасник такого списку може одразу долучитися до дискусії, не збираючи адреси всіх інших учасників. Також відпадає потреба щоразу складати перелік адрес, на які має надійти лист.
Елхан открыл иконку Paint, нажав левую кнопку мыши. Далее выбрал кисть для рисования в меню "Инструменты" и нарисовал компьютер. Нарисовав компьютер, он закрасил компьютер, выбрав в палитре цветов годубойе и серый.
Мадина нарисовала рисунок Осень, далее нажав на пункт "Файл", она выбрала пункт "Сохранить как", и далее выбрала пункт в проводнике "Рабочий стол".
Айдос сохранив картинку, отыскал её в проводнике, нажал на неё правой кнопкой мыши и навёл курсор мыши на "Открыть с ", "Paint". Отредактировав картинку, он нажал на "Файл", "Сохранить как" и выбрал пункт "Рабочий стол". Айдос сохранил отредактированную картинку на рабочий стол
#include "stdafx.h"
#include <iostream>
#include <string>
#include <fstream>
#include <windows.h>
using namespace std;
int main()
{
setlocale(LC_ALL, "Russian");
float A[10];
cout << "Заполните массив данными:" << endl;
for (int i = 0; i < 10; i++)
{
cout << "[" << i + 1 << "]: ";
cin >> A[i];
}
float max = A[0];
int index = 0;
for (int i = 0; i < 10; i++)
{
if (A[i] > max)
{
max = A[i];
index = i;
}
}
cout << "\nМаксимальное значение: " << max << endl;
float proizv = 1;
for (int i = index+1; i < 10; i++)
{
proizv = proizv * A[i];
}
cout << "\nПроизведение элементов массива расположенных после максимального: " << proizv << endl;
return 0;
}
Написано в visual studio.