М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Манюня589
Манюня589
01.09.2020 06:40 •  Информатика

Составьте программу выводящую на экран кубы чисел от 3 до 10 включительно даны натуральные числа от 12 до 25 . вывести на экран те из них , которве при делении на 6 остаток 2 или 5 нужна

👇
Ответ:
8800553535Qwerty
8800553535Qwerty
01.09.2020

1)

//PascalABC.NET v3.3 1633

begin

for var i:=3 to 10 do

 writeln(i+'^3 = '+Power(i, 3));

end.


2)

//PascalABC.NET v3.3 1633

begin

for var i:=12 to 25 do

 if (i mod 6 = 2) or (i mod 6 = 5) then

   writeln(i);

end.

4,5(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vvvvNikavvv
vvvvNikavvv
01.09.2020

1Адитивні технології — одна з форм технологій адитивного виробництва, де тривимірний об'єкт створюється шляхом накладання послідовних шарів матеріалу (друку, вирощування) за даними цифрової моделі. ... 3D друк часто називають «магічною» технологією, оскільки дозволяє перетворювати, отримані в CAD-системах в готові вироби.

2Всё чаще 3D принтеры используют в протезировании и стоматологии, так как трёхмерная печать позволяет получить протезы и коронки значительно быстрее классической технологии производства

3 не знаю

4

Адитивні технології — одна з форм технологій адитивного виробництва, де тривимірний об'єкт створюється шляхом накладання послідовних шарів матеріалу (друку, вирощування) за даними цифрової моделі.

...

Селективне лазерне спікання

метал

полімер

глауконітовий пісок

5 не знаю

6 А от як не дивно сам термін "3D-друк" придумали нещодавно - у 1995 році в Массачусетському технологічному інституті. І відтоді всі машини, що забезпечують 3D-друк, ми називаємо 3D-принтерами

4,6(97 оценок)
Ответ:
Summer2006
Summer2006
01.09.2020

Широке використання Інтернету породжує не лише нові можливості, а й низку проблем щодо ефективного захисту та охорони прав інтелектуальної власності.

Перенесення зростаючої кількості літературних творів, фільмів, комп’ютерних програм у цифрове середовище породжує реальну загрозу зміни та фальсифікації цих творів, створення дешевих і високоякісних копій, їх широкого розповсюдження з порушенням авторських прав. Існує також реальна загроза підробки знаків для товарів і послуг, поширення комп’ютерного піратства тощо.

Основні види інтернет-піратства: аудіопіратство – копіювання та розповсюдження копій музичних композицій; відеопіратство – розповсюдження копій фільмів або телепередач на дисках, касетах та шляхом копіювання через комп’ютерні мережі; піратство літературних творів – незаконне розповсюдження авторських творів (із появою електронних бібліотек, що безкоштовно надають доступ усім бажаючим до текстів літературних творів, їх діяльність почала розглядатися деякими авторами як піратство); піратство комп’ютерних ігор – нелегальне поширення комп’ютерних ігор; піратство програмного забезпечення – нелегальне копіювання та розповсюдження програмних продуктів на дисках та через комп’ютерні мережі, що включає, також, зняття різноманітних систем захисту від нелегального використання.

4,4(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Информатика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ