М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
deni9514
deni9514
06.06.2021 06:39 •  История

Составить таблицу (,политика,религия) по параграфу 15

👇
Открыть все ответы
Ответ:
xXEliteXx
xXEliteXx
06.06.2021

Объяснение:

А)Из воспитывали сурово.Учиои говорить чётко и коротко.В 7 лет их отдавали в спартанские школы там они спали на земле и тд.

Б)Я не особо поддерживаю эти правила так как это очень сурово,твёрдо.

В)Сегодня это воспитание считается не очень хорошим.На данный момент приемливы только небольшая часть этих правил.В наши дни приемливо то что можно отдавать детей с специальные школы там где их обучают специальной школьной программой и специальностью которая присутствует в этой школе.Г)Было большая разница в воспитании мальчиков и девочек мальчиков воспитывали как воинов и главой семьи а девочек воспитывали быть более хозяйственной

4,6(7 оценок)
Ответ:
Eliseevka12
Eliseevka12
06.06.2021

Європейська інтеграція стала ключовою декларованою геополітичною орієнтацією України та Молдови у 2000-х роках. Зближення з ЄС передбачає не тільки вимогу політичних і економічних реформ, а й відповідність «європейським цінностям», до яких, серед іншого, відноситься і європейська політика пам'яті. Однак в європейській політиці пам'яті сформувалися дві багато в чому суперечать один одному тенденції. Перша спирається на створення елементів загальноєвропейського історичного наративу і комеморацію Голокосту, що передбачає відповідальність всіх європейців за цю трагедію. Друга тенденція, що проявилася недавно, передбачає засудження тоталітарних режимів і фокусується на стражданнях власного народу. У своєму русі в бік Європейського Союзу українські та молдавські політики зіткнулися з необхідністю відповідати і можливістю використовувати спочатку тільки першу тенденцію, А приблизно з 2009 р.вже зі співіснуванням обох. У статті проводиться порівняльний аналіз ролі, яку відіграють дві окреслені тенденції загальноєвропейської політики пам'яті в державній історичній політиці в Україні та Молдові. Формування двох суперечливих один одному напрямків у європейській політиці пам'яті створило простір для маневру для керівництва країн, які оголосили європейську інтеграцію своєю геополітичною метою. Загалом європейська політика пам'яті стала одним із джерел легітимації політичних режимів в Україні та Молдові в очах європейських інституцій і водночас інструментом внутрішньополітичної боротьби. Ритуальною комеморацією Голокосту влада України та Молдови намагалася прикрити свої невдачі у сфері політичних та економічних реформ. У свою чергу, в умовах неоднозначного ставлення до радянського минулого в Україні та Молдові європейське засудження тоталітарних режимів стало зручним інструментом для внутрішньополітичних битв.

4,8(63 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ