М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lizagolovashko
lizagolovashko
02.05.2023 18:44 •  История

Установите соответствие между названиями племенных
союзов восточных славян и реками, по которым они рассе-
лились.
племенные союзы
реки
1) волыняне и бужане;
a) южный буг,
2) радимичи:
б) днестр, дунай:
3) северяне;
в) десна, сейм, сула;
4) уличи и тиверцы.
г) сож, сейм;
д) днепр.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
abcdeshnik
abcdeshnik
02.05.2023

ответ:

объяснение:

траян -римський імператор з династії антонінів (лат. caesar nerva traianus augustus, з 28 січня 98 великий понтифік з 98 р. з його правлінням пов'язують одну із найкращих епох римської імперії (нерва, траян, адріан, антоній, марк аврелій). один з найкращих правителів. масштабна будівельна програма траяна, розгорнута на кошти від переможних походів, справила величезний вплив на інфраструктуру риму і італії і внесла ще більший внесок в образ найкращого принцепса. траян користувався величезною популярністю як і в народі, так і у вищих державних колах і, як говорили, відзначався великою фізичною силою і витривалістю. він любив полювати, плавати, гребти і продиратися крізь лісові нетрі.надавав покровительство римським та грецьким письменникам. траян сам спробував себе в літературі. описав війну з даками — «книги про даків. траян був високого зросту і мав гарну статуру. його обличчя мало зосереджений вираз власної гідності, посилене передчасної сивиною

4,5(13 оценок)
Ответ:
napol2011
napol2011
02.05.2023

До релігії та церкви тителі здебільшого ставилися байдуже, а то й вороже. Богословські проблеми їх більше не цікавили. Вони гадали, що світотворення було чи деїстичним (Бог створив світ і потому вже не втручався в історію людства), чи атеїстичним (повне заперечення існування Бога).

Відповіддю церкви на ці нові умонастрої стало переконання, що повинна домінувати переконаність у вірі, а не формальне виконання церковних правил. Проте церква вже не могла гідно відповісти на критику тителів, бо релігійне піднесення XVII ст. вичерпалося.

З падінням авторитету церкви її багатства і привілеї стали об'єктом домагань з боку держави. Відкривалися світські школи. Папі Римському навіть довелося розпустити орден єзуїтів (згодом його відновили). У більшості країн припинилися суди інквізиції.

4,5(64 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ