М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Кактус860
Кактус860
03.06.2023 19:41 •  История

Что произошло в годах , средних веков
863г 622г 1479 , 1492 ,1356 , 1415 , 1389 ( она сказала написать через запитую)

👇
Открыть все ответы
Ответ:

Дед Горького - Василий Васильевич Каширин сыграл большую роль в жизни своего внука. Приняв в свою семью маленького Алешу, он начал учить его жизни сначала при розог, потом уже и наглядно житейским наукам. Именно дед научил мальчика читать. Мать Горького практически не жила в своей семье, поэтому воспитание ребенка занимался дед Каширин. Алеша узнал от деда и хорошее, и плохое. Он видел, как Василий Васильевич вел себя с людьми, видел его нелюбовь ко всем. В некотором роде именно дед вывел будущего писателя в люди.

не знаю про что ты, но вот

Объяснение:

4,5(44 оценок)
Ответ:
velvidreamp06xqq
velvidreamp06xqq
03.06.2023

Нарешті, 3 травня 1783 року Катерина Друга підписала указ, що забороняв селянам Лівобережної України та Слобожанщини переселятися з того місця, на якому їх застала остання ревізія. Відтак, українські селяни, звільнені від кріпацтва в ході Хмельниччини, знову стали такими самими кріпаками, як селяни російські. Натомість селяни Галичини, що тоді входила до складу Австрійської імперії, за 11 місяців перед тим були звільнені від особистої залежності патентом цісаря Йосифа Другого.

Внаслідок указу Катерини близько трьохсот тисяч селян Лівобережжя та Слобожанщини потрапили у залежність від поміщика, на землі якого вони жили. За користування цією землею вони виконували натуральні повинності (панщину та оброк), а також сплачували подушний податок. Поміщик мав право продати кріпака або обміняти його на будь-яке майно. Натомість кріпак не міг розпоряджатися нерухомим майном, виступати в суді та складати державну присягу.

Селяни відповідали на закріпачення насильством щодо землевласників і масовими втечами разом з родинами та майном у степи південної України. Упродовж наступних дев’яти років туди втекли 5% усіх селян Київської та Чернігівської губерній, проте до 1796 року кріпацтво було запроваджене і на півдні України. Частина селян подавала до російської адміністрації петиції, в яких намагалася довести своє козацьке походження, і цей процес отримав назву «шукання козацтва».

У ХІХ столітті кріпосна залежність селян на українських землях у складі Російської імперії набула особливо грубих форм. Вона була скасована 1861 року.

Объяснение:

4,8(27 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ