М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
маринька
маринька
03.10.2022 22:26 •  История

Биографическая правка про западную азию ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
марго170
марго170
03.10.2022

1) Грамотность России в начале 20 века составляла всего 30%, Россия не могла соперничать с другими государствами не имея образованного населения. Поэтому начали строится школы, ВУЗЫ, другие учебные учреждения.

2) В крупных городах ( Москва, Петербург) учились в школах, университетах по Европейскому качеству, но в провинциях и мелких городах такая возможность почти отсутствовала. Были обычные школы, чтобы учится в университете надо было ехать в столицу. В деревнях и сёлах была сельская школа, в которой можно было получить образование не больше чем сейчас 9 классов.

3)       Открытие.                  год.                    создатель.               значение.

самолёты, планеры.            1900                    Можайский            гр, военн

танк                                      1903                    Яков васильевич    военн

4) В военное время и в научные рывки. ( например: создание многоцелевой авиации или чего-то действительно революционного.)

5)  (у меня его нет :)

6) Российские учёные сделали великое множество открытий. Благодаря этому с Россией стали Считаться как с великой державой. Русские учёные были на ровне с европейскими.            

4,4(30 оценок)
Ответ:
Anabella98
Anabella98
03.10.2022

Людина – головна загадка для філософського мислення. З античності і до наших днів філософи розмірковували, намагаючись пояснити, що є людина. Однак, чи наблизилися вони до її розуміння? Мабуть, кожному з великих філософів, мислителів, видатних дослідників – Сократу, І.Канту, Г.Сковороді, Ж.-П.Сартру, З.Фрейду, М.Шелеру, В.І.Вернадському, Т. де Шардену, М.Фуко, А.Печчеї  здавалося, що так. Однак з часом виявлялися нові складні проблеми. Вони стосувалися буття соціуму, впливу людини на природу в людського пізнання світу та власне себе. Ставало ясно: потрібні нові відповіді на питання «що є людина?» Тому для філософа проблема людини не застаріває та й не може застаріти.

     Отже, перше, що потрібно наголосити. Проблема людини є вічна філософська проблема. Друге, що слід відзначити, що вона цікава не лише для філософів, а й для пересічної людини, оскільки йдеться про нас самих. Нарешті, третє зауваження стосується особливості філософського осмислення людини: воно пов’язане з можливістю представити цілісну картину людини та виокремити ознаки, що закриті для нашого повсякденного досвіду.

      Пізнавати людину надзвичайно цікаво. Однак і дуже складно. Таке пов’язане зі складністю самої людини як предмету вивчення. Справа в тому, що людина водночас приналежна двом світам – природному та соціальному. Людина не може існувати без природи та поза нею. Однак особливості людини постають в соціумі. Втім людина не лише «частинка», елемент соціального світу. Вона інтелектуальна та духовна істота. Людина створила світ культури та цивілізації, поза якими не може існувати. І які не можуть існувати та розвиватися без людини – на відміну від природи. Людина адаптується до світу природи та соціуму не просто пристосовуючись до того, що є, а здатна створювати нову реальність.

Объяснение:

4,6(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ