М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mishinevav
mishinevav
28.10.2020 00:06 •  История

ответьте хотя бы на пару вопросов дофига

1) какую роль города, церковь сыграли в формировании единого государства? сравните с западной европой.
2)можно ли утверждать, что абсолютизм предоставляет правителю большую полноту власти, чем самодержавие? ответ должен быть развернутым.
3) на каких принципах строились отношения между сословиями в западной европе и российском государстве? ответ должен быть развернутым.

👇
Ответ:

объяснение:

европейские города были центрами развития ремесел и торговли, за счет которых богатели купцы и ремесленная старшина. эти люди входили в третье сословие, набиравшее немалые богатства, но политически бесправное. поэтому эти люди нуждались в абсолютной власти королей, могущей защитить их богатства от притязаний феодалов, и поддерживали централизованные государства.

3.отношения между сословиями в западной европе строились на принципе вассалитета. (вассалитет-система иерархических отношений между феодалами. состоит в личной зависимости одних феодалов (вассалов, министериалов, голдовников) от других (сеньоров). широко была распространена в средневековой западной европе.)

4,6(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
bobo6226
bobo6226
28.10.2020

активізувався робітничий рух, перейшовши від економічної до політичної боротьби;

o посилився селянський рух, для придушення якого досить часто використовували війська;

o зросла активність студентської і учнівської молоді, яка протестувала проти обмежень її прав, виступала за соціальну справедливість. У 1901 р. за участь у студентському русі царський уряд віддав у солдати 183 студенти Київського університету. У цьому ж році виступили студенти Львівського університету, які вимагали відкриття українського університету;

- посилився опозиційний рух ліберальної буржуазії, поміщиків, інтелігенції за проведення реформ

4,4(26 оценок)
Ответ:
GNRK
GNRK
28.10.2020

На початку XX ст. український рух у Галичині досяг таких відчутних результатів, що не звертати на нього уваги вже було неможливо. На місці пригнобленої безправної селянської маси виросла свідома своїх політичних інтересів українська нація. Це цілковито змінило співвідношення сил між поляками й українцями в Галичині. Хоча польська еліта і надалі зберігала монополію на владу в краї, українці за рівнем своєї згуртованості й свідомості мали відчутну перевагу над поляками. Така зміна в розстановці сил була явно не на користь поляків. Маючи за собою такий вагомий аргумент, українські провідники розгорнули боротьбу за відвоювання нових політичних прав для українців. Ця боротьба набирала різних форм: передвиборчі кампанії, демонстрації, сутички з поліцією, судові процеси, парламентська діяльність, закулісні переговори, убивства тощо. Політична боротьба поєднувалась із соціальними виступами галицького селянства і робітництва. Водночас українці продовжували наполегливу працю з розбудови національного життя: продовжувала розвиватися мережа освітніх, громадсько- культурних, наукових установ, кооперативів та ін.

4,6(36 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ