1. Чесність. Незалежно від ситуації, що склалася, справжні друзі завжди повинні залишатися чесними по відношенню один до одного. Довіра - це дуже важливий фактор у відносинах. Якщо люди не можуть бути один з одним відверті і їм є, що приховувати, між ними ніколи не виникне справжньої дружби.
2. Відданість. Відданість - це важка праця. Її потрібно день за днем ??доводити. Тільки віддана людина може стати хорошим другом.
3. Гумор. Гумор є одним з найважливіших елементів нашого життя. Буває, що він зводить разом зовсім різних, на перший погляд, людей і на довгі роки пов'язує їх міцною дружбою. Такі друзі завжди знайдуть як розвеселити один-одного, а в потрібну хвилину - підтримати.
4. Прощення. Людська свідомість влаштовано дивно. Найчастіше люди ображають найближчих з тих, хто у них є. Необхідно вчитися прощати, адже дружба - це дуже дорогий дар, який прикро втрачати через упертість і зайвої гордості.
5. Надійність. Надійний друг - це та людина, з ким завжди можна поділитися своїми думками і секретами, не побоюючись небудь про це пошкодувати. Такого друга дуже складно знайти і треба берегти.
6. Підтримка. Підтримка - це саме те, заради чого всім нам потрібні друзі. Якщо відносини позбавлені її - це не дружба. Причому підтримка має бути присутня у всьому - і в нещасті, і в радості.
7. Уміння вислухати. Якщо два чоловік говорять одночасно, не чуючи один-одного, вони ніколи не доб'ються взаєморозуміння. Справжні друзі повинні вміти не тільки розповідати про свої проблеми, але і вислуховувати чужі.
8. Турбота. Друг - це не тільки людина, з якою приємно і весело провести час, це ще й та людина, яка може надати турботу, коли це необхідно.
9. Прийняття недоліків. У кожної людини є свої недоліки, які буває важко прийняти, але якщо ви дорожите відносинами, ви повинні зробити це. Пам'ятайте, що ваш друг так само як і ви складається наполовину з плюсів і наполовину з мінусів.
10. Повага. Наскільки близькі б ви не були з вашим другом, ви ніколи не повинні фамільярничати по відношенню до нього. Зберігайте взаємоповага. Тільки при його наявність дружба може тривати довго
Объяснение:
Зна́мя — это символ борьбы и побед. Знамёна бывают военные — у воинских частей, и гражданские — у отдельных организаций либо переходящие знамёна — как символы трудовых побед,
Главная составляющая знамени — полотнище, которое цветом, рисунками и надписями отражает достижения части/организации. Как правило, полотнище знамени изготавливается из дорогостоящих материалов и богато украшается лентами, вышивкой, бахромой, кистями и многим другим. В тоже самое время известно множество знамён, простых в изготовлении, но овеянных славой множества побед. Например, знамя Корниловского ударного полка или знамя Победы. Само полотнище изготавливают из двух прямоугольных кусков ткани, сшивая их по периметру, и крепят непосредственно к древку с специальных знамённых гвоздей.
Знамёна появились ещё в Древнем Египте, а их расцвет и четкая регламентация по применению и награждению относится к Римской империи. Основные положения знаменной этики применяются, таким образом, более 2000 лет.
В России имперского периода имелись Государственное знамя Российской империи, а в Русской императорской армии (РИА) знамёна полковые (в кавалерийских полках — штандарты) и войсковые (у казачьих войск)[1]. Утрата знамени его владельцем, например воинской частью, считается большим позором.
Объяснение: