М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
1882
1882
28.04.2020 17:18 •  История

25 . работа на тему страны азии xix-xx вв

1. период с 1863 по 1869 гг. в японии получил название
2. что произошло в японии 1854 году?
3. напишите имя императора, при котором япония совершила индустриальный прорыв.
4. период 1857–1859 гг. в индии получил название
5. кто индией до середины xix века?
6. что произошло в индии в 1885 г. ?

👇
Ответ:
polina033
polina033
28.04.2020

1)Гражданская война в Японии/падение Сёгуната Токугава(не уверен в данном вопросе)

2)Подписание Канагавского Договора между США и Японией, который разорвал политическую изоляцию Японии(были открыты японские порты для американцев, открыто консульство США в Японии).

3)Мэйдзи(при жизни звали Муцухито)

4)Восстание сипаев или же Первая война Индии за независимость

5)Британская Ост-Индская Компания

6)Был создан Индийский Национальный Конгресс(ИНК)

4,6(29 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
папенко
папенко
28.04.2020

Конфлікт між Англією та її північноамериканськими колоніями зрештою призвів до відкритого протистояння та війни.

Восени 1773 р. до портів Америки рушили кораблі Ост-Індської компанії з чаєм. Тим часом “комітети зв`язку”, що здійснювали коордиеацію антианглійських виступів, фактично взяли владу в колоніях, примусили агентів Ост-Індської компанії відмовитися від вантажу. Проте бостонські агенти рішуче відмовилися виконати розпорядження комітету. Тоді бостонський комітет постановив заборонити вивантаження чаю, повідомивши про це англійський уряд і комітети інших міст. Упродовж 20 днів натовп у порту не дозволяв розвантажити кораблі. Зрештою, декілька чоловіків в одязі індіанців проникли на корабель і на очах натовпу викинули ящики з чаєм у море. В Англії “Бостонське чаювання” сприйняли як оголошення війни. Парламент ухвалив рішення закрити порт, відшкодувати збитки Ост-Індській компанії та передати управління колонією Массачусетс, де знаходився Бостон, головнокомандувачеві англійських військ в Америці генералові Хейджу. Англійські війська увійшли до Бостона. Англійська окупація паралізувала економічне життя міста й колонії. Одначе мешканці колонії вирішили йти до кінця. Законодавчі збори (конвент) Массачусетсу ухвалили низку рішень: Хейджа звільнили з посади; замість губернатора, якого призначав Лондон, було створено тимчасовий уряд; призначено скарбничого, якому сплачували податки. Збори винесли рішення про скликання континентального конгресу — зібрання представників колоній. Розпочалося створення збройних загонів (міліції), відбувалися перші сутички з англійцями. 2. Декларація незалежності. Перебіг воєнних дій Наприкінці 1774 р. зібрався І континентальний конгрес, який ухвалив рішення про бойкотування англійських товарів. ІІ континентальний конгрес (1775 р.), в умовах війни, що фактично розпочалася, перебрав функції центрального уряду, констатував стан війни і виніс рішення про організацію спільної армії колоній. На чолі армії став Джордж Вашингтон (1732—1799).Джордж Вашингтон був багатим віргінським плантатором, який раніше неодноразово брав участь у воєнних діях проти індіанців і французів та зажив слави полководця. В очах американців він був уособленням постаті, яка зможе вести тяжку та безкомпромісну боротьбу за незалежність Батьківщини. Про це свідчив навіть його зовнішній вигляд: обличчя з різкими, рішучими рисами, могутня фігура, впевненість у власних силах. Вирішальну роль у призначенні Вашингтона на посаду головнокомандувача відіграло й те, що він був заможною людиною, а більшість американців уважала, що тільки заможна людина може бути справді незалежною у своїх поглядах і діях  

4,6(61 оценок)
Ответ:
BandiMatrix
BandiMatrix
28.04.2020

  доклад Хрущёва-- 25 февраля 1956г.(60-годы)

 

 Впервые было официально заявлено, что большинство репрессированных "врагов народа" – честные граждане.

Приводились шокирующие сведения о массовых расстрелах невинных людей, о депортации народов в 30–40-е гг.

 

 

На заседании съезда было решено ознакомить с содержанием доклада партийные организации.

 5 марта Президиум ЦК принял постановление об ознакомлении с ним "всех коммунистов и комсомольцев, а также беспартийный актив рабочих, служащих и колхозников" и рассылке брошюры с отредактированным текстом доклада».

4,8(9 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История

MOGZ ответил

Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ