М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kseniarevda7
kseniarevda7
17.01.2021 06:15 •  История

Вчём состояли трудности войны с кочевниками - гуннами? ! нужно! завтра контрольная работа

👇
Ответ:
abbabaeasssfd
abbabaeasssfd
17.01.2021

1.Гунны были маневренны,они действовали из засады

2.Действовали на приграничных территориях

3.Кочевники не имели городов,им нечего было защищать

4.Гунны были прекрасными лучниками,они овладели техникой

  метания дротиков на ходу,была конница

4,5(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ssnn70p0aegz
ssnn70p0aegz
17.01.2021

Лише 3,5% українців є членами політичних партій. Останніми роками цей показник лишався відносно стабільним. При цьому майже 80% українців не довіряють політичним партіям. Рівень суспільної недовіри до партій був традиційно низьким протягом останніх років, однак у 2015 р. він зазнав подальшого падіння – зараз лише 12% населення довіряє партіям. Водночас майже кожен четвертий громадянин (23%) зазначив, що серед наявних партій є така, яка захищає його інтереси.

Найважливішим для українців при виборі партії, за яку вони готові віддати голоси, є розуміння партією проблем її виборців. Високо цінять громадяни також зрозумілу програму дій партії, наявність сильної команди, а також чітку ідеологію. Водночас наявність відомого лідера під час вибору тієї чи іншої партії важлива лише для кожного п’ятого опитаного.

На думку переважної більшості українців (63%), діяльність партій в Україні загалом не відповідає демократичним стандартам. Цей показник навіть дещо зріс  порівняно з минулими роками. Головний прояв такої недемократичності громадяни вбачають у тому, що партії обстоюють інтереси не своїх виборців, а власних лідерів і фінансових спонсорів. Серед інших дефектів респонденти згадували також нездатність партій дотримуватися заявлених цілей і програм, а також відсутність реального зв’язку партій із громадянами.

Основну відповідальність за фінансування партій українці покладають на їхніх лідерів і членів. Водночас лише 15% населення підтримує фінансування партій із державного бюджету. Так само громадяни не надто схвально оцінюють фінансування партій бізнесом – на таке згодні лише 14%. Однак при цьому громадяни не готові власноруч підтримувати навіть ті партії, які захищають їхні інтереси. На це зголосилися лише 13% (у 2009 р. таких було 10%, у 2012 р. – 6%), хоча 31% опитаних вважають, що саме прихильники партій повинні фінансувати їхню діяльність.

Объяснение:

4,8(62 оценок)
Ответ:
maksimwwe00718
maksimwwe00718
17.01.2021

Восточный Казахстан — экономико-географический регион в составе республики Казахстан, до этого ― в Казахской ССР. После административно-территориальной реформы 1997 года, в его состав входит укрупнённая Восточно-Казахстанская область с центром в городе Усть-Каменогорск. До 1997 году к Восточному Казахстану относилась расформированная Семипалатинская область. Регион граничит с КНР и РФ. В основе экономики Восточного Казахстана традиционно лежат: энергетика, машиностроение, лесное хозяйство, в также военно-техническая промышленность.

4,8(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ