Объяснение:
Вопрос №1 ?
Когда состоялась битва вблизи Нейзби, ознаменовавшая победу парламента в Английской революции?
1645 г.
Вопрос №2 ?
Какая территория была присоединена к Англии во времена правления О. Кромвеля?
Ирландия
Вопрос №3 ?
Какие события истории Англии XVII в. получили название «Славной революции»?
Государственный переворот, в результате которого английский престол вместо Якова II занял Вильгельм III Оранский
Вопрос №4 ?
Что не было причиной революции в Англии?
Недовольство населения войной с Ирландией
Вопрос №5 ?
Что не было предпосылкой промышленной революции в Англии?
Ликвидация английской революцией в XVII в. абсолютизма
Вопрос №6 ?
Что стало следствием ограждения:
Потеря крестьянами земли
1)Береговая линия, длина которой свыше 30 тыс. км, изрезана слабо. Берега материка почти на всем протяжении представляют собой ледниковые обрывы высотой до нескольких десятков метров. Со стороны Тихого и Атлантического океанов в побережье материка вдаются окраинные моря Уэдделла, Беллинсгаузена, Амундсена, Росса. Плавающие ледяные горы называются айсбергами. Они образуются в результате облома части льда от основного большого покровного ледника. Большинство айсбергов откалываются от шельфового ледника. ... Большое количество этих плавающих льдов в открытых водах Северного Ледовитого океана и у берегов Антарктиды.
2) Причиной долголетия антарктических айсбергов является приближённость к самому холодному континенту Антарктида, с суровым климатом. Важная причина -это холодное океаническое течение Западных ветров в ,Южном океане, сравнивая с Гренландией ,где царит Гольфстрим, самое тёплое течение.
3) Сама ищу
У своєму строгому і точному сенсі ревізіонізм зводиться до відмови від вихідного для марксизму методу матеріалістичної діалектики або затвердженню деяких поглядів, що суперечать йому.
Ревізіонізм – це ідеологічна субтечія, яка знаходиться в лівій частині політичного спектру. ЇЇ прихильники прагнуть модифікувати марксистську теорію, не відкидаючи її основної аргументації. Одним з провідних прихильників ревізіонізму в рамках робочого руху є Едуард Бернштейн (1961). Він стверджував, що цілі важливіші, ніж звичайні марксистські засоби державної власності (які можна поступово отримати). Тому повна передача майна після революції знизу була небажаною. Для нього вдосконалення суспільства через державу добробуту та прав робітників не було тактикою – це була сама суть соціалізму. Бернштейн та його сподвижник Карл Каутський стверджували, що мета суспільства, побудованого на соціальній справедливості, важливіша за засоби. Ревізіонізм також пов'язаний з Франкфуртською школою таких діячів, як Герберт Маркузе, Теодор Адорно та Макс Горкхаймер. Франкфуртська школа прагнула до революційної трансформації суспільства шляхом зміни суспільної свідомості, а не просто очікування неминучого краху капіталізму через власні протиріччя, передбачені Комуністичним маніфестом. Ця аргументація прагнула виробити первісну марксистську позицію, що «не свідомість людей визначає їх буття, а ... їхнє соціальне буття визначає їх свідомість».
Марксизм – це метод соціально-економічного аналізу, який розглядає класові відносини та соціальний конфлікт, використовуючи матеріалістичну інтерпретацію історичного розвитку та займає діалектичний погляд на соціальну трансформацію. Він бере свій початок з праць німецьких філософів 19 століття Карла Маркса та Фрідріха Енгельса. Марксизм вважає, що між природою людини та яким ми маємо працювати в капіталістичному суспільстві, було справжнє протиріччя. Марксизм має діалектичний підхід до життя в тому, що все має дві сторони. Марксизм вважає, що капіталізм – це не лише економічна система, а й політична система.