ответ: Сама ідеологія УПА була цілком зрозуміла та чітка – боротьба за самостійність України та свободу українського народу. Проте, на жаль, є очевидним той факт, що, коли ведеться боротьба на двох фронтах, дуже важко обійтися без жертв. Тому доцільність такої форми боротьби та досягнення цілей залишається і надалі під питанням для багатьох країн та людей. До прикладу, в сусідній Польщі УПА є забороненою законом.
Але саме зараз, під час нової хвилі становлення української нації та держави, ця історія є вкрай необхідною і актуальною. Саме зараз ми повинні усвідомити, що нічого не отримується без боротьби. Без боротьби з агресорами. Без боротьби за цінності. Без боротьби з собою. І УПА – це яскравий приклад захисту інтересів держави, нації та всього українського народу.
Объяснение: Я намагалася, але розумію, що незовсім чітко відповіла на питання. У будь-якому випадку, сподіваюся, що хоча б якось до Вам!
это все
Объяснение:
Этот век называют Бунташным из-за количества народных восстаний и бунтов. Вот некоторые из них:
1. Соляной бунт в Москве в 1648 году;
2. Хлебные бунты в Пскове и Новгороде в 1650 году;
3. Медный бунт в Москае в 1662 году;
4. Казацко-крестьянское восстание под предводительством Степана Разина в 1667 - 1671 годах.
Причиной этих восстаний и бунтов было растущее устаревание феодального государства в России, которое уже не справлялось с управлением экономикой и крайне неохотно модернизировалось из-за доминировавших в среде знати консервативных настроений. Следствие - различные непродуманные поверхностные реформы, которые приводили к обнищанию народа, который в отчаянии восставал. Восстания стали происходить значительно реже после глубокой модернизации, проведенной Петром I.