1.Главные источники благосостояния и могущества Господина Великого Новгорода: 1. 1.Выгодное месторасположение ( на торговых путях), что развитию купечества. 1. 2.Специфический строй правления (Вечевой - то есть, Новгород был Республикой с демократическим строем правления) 1. 3. Оставление ордынцами сего города целым, в силу того, что у Батыя умер родственник, и ему надо было попасть в Золотую Орду. Также препятствием стали обширные болота и труднопроходимые места по пути в Новгород, а также ослабление войска Батыя предыдущими сражениями. 2. - в приложении (в фотографии):
Еллінізм - термін, яким визначають період в історії Греції і країн Сх. Середземномор'я з походів О. Македонського (334-323 до н. е.) До остаточного завоювання Сходу Римом (30 до н. е.). Термін «е.» ввів в науковий обіг в 30-х рр. 19 століття ньому. вчений Й. Г. Дройзен. Єдиної точки зору на еллінізм у світовій історіографії античні часи не існує. Дройзен розумів еллінізм як поширення грецької (еллінської) культури серед країн і народів Середземномор'я. Пропонувалося також розглядати еллінізм як етап в історії античного світу (А. Б. Ранович). Але більшість істориків використовують концепцію К. К. Зельїна, який розглядав еллінізм як складне соціально-економічне, політичне і культурне явище, що характеризується синтезом грецької та східних почав, а сам період - як якісно новий етап у розвитку рабовласницьких відносин античного світу.
1. 1.Выгодное месторасположение ( на торговых путях), что развитию купечества.
1. 2.Специфический строй правления (Вечевой - то есть, Новгород был Республикой с демократическим строем правления)
1. 3. Оставление ордынцами сего города целым, в силу того, что у Батыя умер родственник, и ему надо было попасть в Золотую Орду. Также препятствием стали обширные болота и труднопроходимые места по пути в Новгород, а также ослабление войска Батыя предыдущими сражениями.
2. - в приложении (в фотографии):