1-в
2-г
3-в
4-в
5-в
II рівень
1. селяни
2. вікінги/варяги/нормани
3.
1)-б
2)-в
3)-г
4)-а
4. У 1380 році Дмитро Донський завдав поразки військам хана Мамая в Куликовській битві. Це XIV століття.
1.-б
2.-в
3.-а
III рівень
Вікінги грабували кораблі, прибережні селища, монастирі і міста — їхніми жертвами стали Париж, Лондон, Орлеан, Кельн, Гамбург, Бонн, Руан, Севілья та інші населені пункти. Страх перед вікінгами був таким великим, що у багатьох церквах Західної Європи богослужіння починалося молитвою «Боже, врятуй нас від шаленства норманів!»
Объяснение:
I-рівень.
1В(імператору)
2Г(франки)
3В(гільдія)
4В(Тевтонський ордер)
5В(Раджі)
ІІ-рівень.
1.Суспільний стан в епоху середньовіччя, який називали «ті, що працюють», це - феодалізм.
2.Жителів Скандинавії називаи вікінги.
3.1Б(ратуша - Будинок, де засідала міська рада.)2В(Цех - Союз ремісників однієї професії.)3Г (Турнір - рицарський поєдинок)
4А(Монархія - Одноособова вища державна влада.)
4.У 1380 році Дмитро Донський завдав поразки військам хана Мамая в Куликовській битві. Це 14 століття.
ІІІ - рівень.
Вислів означав те що:люди боялись норманів (вікінгів) тому що це були грозні супротивники які були майстрами бітви на суходолі,а у ж тим більш на морі.Море було їх стихією вони домінували у європі в період із VIII по XI століття.Доки не були розбиті Олександром невським та доти доки европейці (деякі) по суті обєднались проти них.Також по їх авторитету вдарила поразка в битві за англію та невдачні набіги на париж та шотландію.
ответ:Особливостями галицької архітектури є надзвичайна різноманітність типів споруд, для оздоблення яких часто використовували білий камінь та б облицювання стін керамічними рельєфними плитками із зображенням грифонів, орлів, воїнів, з рослинним і геометричним орнаментами тощо.
Розквіту архітектура Галицької землі досягла у 12 ст. за князювання Ростиславичів. У стольних містах тоді з'явилися муровані князівські палаци, кам'яні храми, оборонні споруди. Найвідомішою пам'яткою галицької архітектури є грандіознийУспенський собор у Галичі, збудований у середині 12 ст. Фундамент його було відкрито в 30-х pp. 20 ст
Объяснение: