М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mira0209
mira0209
23.11.2020 20:13 •  История

1.назвіть причини виникнення багатонаціональної австрійської імперії
2.Що спонукало Марію Терезію до реформаторської діяльності? Назвіть основні результати реформ
3.Що мала на меті Катерина 2, здійснюючи внутрішні реформи?
4.Які заходи Марії Терезії Йосипа 2, Фрідріха 2 та Катерини 2 можна охарактеризувати як прояв політики освіченого абсолютизму?

👇
Открыть все ответы
Ответ:

1.опосаясь новых народных волнений

2.не были доведены до конца

3.связано с деятельностью

4.крестьянский начальник - управлял переселенческим крестьянсвом. ...Агент -осведомитель - занимался сбором крестьянской информацией Народный судья- избирался срокомдо 3 нет

5.императорский суд - дела по сбору налогов ...,не избирался из коренного. Судов биев- под контролем и давлением , 《партии》выдвигали на

6.неверно,неверно;верно

7.восстания в Уральской ,Тургайской создание Степного генерал-губернаторства введение института

8.создание переселенческих управлений, увеличение кибиточной подати до 4 рублей

9.степное,семиреческая ,омске

Объяснение:

100% правильно проверила в билимленде можно лучший?

4,8(74 оценок)
Ответ:
kobyarova2001
kobyarova2001
23.11.2020

Возрожде́ние, или Ренесса́нс — имеющая мировое значение эпоха в истории культуры Европы, пришедшая на смену Средним векам и предшествующая Просвещению и Новому времени. Приходится — в Италии — на начало XIV века — последнюю четверть XVI века и в некоторых случаях — первые десятилетия XVII века.

Гумані́зм епо́хи Відро́дження, Ренеса́нсний гуманізм, також класи́чний гуманізм — європейський інтелектуальний рух, що є одним з визначальних компонентів Ренесансу як історичної й культурної епохи, основною ідеєю якого було поліпшення людської природи через вивчення античної літератури.Виник у Флоренції в середині XIV століття, існував до середини XVI століття; з кінця XV століття поширився на Німеччину, Францію, Нідерланди, Англію, і меншою мірою на Австрію, Швейцарію, Іспанію, Португалію, Польщу, Моравію, Богемію, Угорщину, Хорватію та інші країни.

Зародження гуманізму пов'язують з іменем поета й мислителя Франческо Петрарки (1304–1374). Гуманізм був насамперед просвітницьким рухом, що надавав першочергового значення літературі. Гуманістична освіта, на думку гуманістів, мала сприяти всебічному розвиткові особистості: знання мали поєднуватися з чеснотами, правдивий зміст з довершеною мовною формою, тож центральну роль в гуманістичній освіті мали відігравати літературознавство й мовознавство.

Важливою ознакою гуманізму епохи Відродження було відчуття приналежності до справді нової епохи, потреба відмежуватися від минулих століть. Це минуле, яке у той час почали називати Середньовіччям, відкидалося представниками гуманізму, як меншовартісне у порівнянні з античною епохою, яку гуманісти сприймали за взірець і бажану норму для всіх сфер людської діяльності. Чи не найголовнішою метою гуманістів було відродження прямого культурного зв'язку з античністю. Звідси випливала вимога до орієнтації на автентичні античні джерела, що знайшла своє лаконічне визначення в латинському вислові ad fontes (тобто «до джерел»).

4,6(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ