Фёдор I Ива́нович, известен также по имени Феодор Блаженный, (31 мая 1557, Переславль-Залесский — 7 (17) января 1598, Москва) — царь всея Руси и великий князь Московский с 18 (28) марта 1584 года, третий сын Ивана IV Грозного и царицы Анастасии Романовны Захарьиной-Юрьевой, последний представитель московской ветви династии Рюриковичей. Канонизирован Православной Церковью как «святой благоверный Феодор I Иоаннович, царь Московский»[1]. Память 7 (20) января, воскресенье перед 26 августа (8 сентября), то есть первое воскресенье сентября (Собор Московских святых).
Объяснение:
вроде да
Ворожа Російській імперії позиція, зайнята Великою Британією та Австро-Угорщиною, і введення англійської ескадри у Мармурове море змусили царський уряд утриматися від заняття Константинополя. 19 лютого (3 березня) був підписаний вигідний для Російської імперії і балканських держав Сан-Стефанський мирний договір 1878, умови якого були значно урізані на Берлінському конгресі 1878 року.
Попри це війна мала велике значення для визволення народів Балкан від османського ярма та завоювання ними незалежності. Росія повернула південну частину Бессарабії, втрачену після Кримської війни, і приєднала Карську область.
Объяснение:
Гай Юлій Цезарь- політичний діяч, диктатор , оратор , частково письменник. Народився в стародавньому Римі (Італия)
Батько:
Гай Юлій Цезар Старший
Мати:
Аврелія Котта
Брати, сестри
Юлія Цезаріс Старша і Юлія Цезаріс Молодша[10]
У шлюбі з
Корнелія Цінна, Помпея і Кальпурнія Пізоніс
Діти
Юлія Цезаріс, Птолемей XV Цезаріон і Октавіан Август
...
Майже всі Юлії в V—IV століттях до н. е. носили когномен Юл, який, ймовірно, був спочатку єдиним в їх сімействі. Гілка Юліїв Цезарів напевно походила від Юліїв Юлів, хоча сполучні ланки між ними невідомі. Першим відомим Цезарем був претор 208 року до н. е., згаданий Титом Лівієм[12]. Етимологія когномена «Caesar» достовірно невідома і була забута вже в римську епоху. Елій Спартіан, один з авторів життєписів Августів, записав чотири версії, які існували до IV століття н. е
Риси характеру : цілеспрямованість , впевненість в собі , але частково слабкість (як ми знаємо в нього були проблеми зі здоров'ям)
Політичні погляди у Цезаря були такі : Він роздав бідним гроші , і допомагав їм в виживанні . В цьому він обмежував багатих (тому вони й вирішили прибрати його)
Моє ставленя до цієї особистості : він був чудовим оратором і диктатором , всіх його вказівок всі слухалися . Не дивлячись на його хворобу Юлій Цезар багато чого досяг , всі боялися його тому що знали що Юлій не переможний полководець . Справді немає такої людини яка не знала б цього Диктатора .