М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Yuska11
Yuska11
10.06.2020 03:28 •  История

кратко не из инета там не то удачки)​

👇
Ответ:
chuvataeva
chuvataeva
10.06.2020
1. Сперва это было одежда они очень сильно отличались от европейцев потом они духовно были очень религиозные люди они была православными В Византии говорили на одном языке, а писали на другом это было их отличие от европейцев в быту они очень были скептически от европейцев других вот ну они очень сильно любили пить вино это была из традиция вот так я думаю потому-то я проходил Византию историю и народов тыс было очень много и арямяни и греки там жили все нации просто их называли так византийцы вот так как то )))
4,4(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Один день із життя трипільця

Трипільська цивілізація – умовна назва спільності племен, які мешкали на землях сучасної України, Молдови й частини Румунії з 5 400 до 2 750 р. до н. е. З одного боку, здавалося б, неймовірно давно.

Не менш цікавий і устрій трипільців. Це була землеробська цивілізація, що мала екстенсивний метод господарювання. Трипільців оточували величезні території лісостепу з родючими ґрунтами. Це, з одного боку, пояснювало їх чисельність і процвітання. Але це ж згодом стало і причиною загибелі цивілізації. Трипільці за до досконалих знарядь, виготовлених з примітивних матеріалів, вмудрялися (без застосування комбайнів) вирощувати від 8 до 12 центнерів плівчастих пшениць з гектара. Приблизно стільки ж, скільки збирають в наших колгоспах через сім тисяч років. Причому, кремнієвий серп всього в півтора рази поступається в продуктивності сталевому.

Весь устрій життя трипільців диктувався життєвими циклами Земл землеробства. З часом, зрозуміло, землі виснажувалися. Але це аніскільки не засмучувало древніх: площ навколо було скільки завгодно. Тому величезні прототипи міст існували не більш 50-70 років. Потім відбувалося їх ритуальне спалювання (що до власне, і відкрити цивілізацію, але про це пізніше) і населення йшло на нове місце. Приклади таких ритуальних спалювань, до речі, збереглися до наших днів в деяких африканських племенах.

Особлива роль у трипільському суспільстві належала жінці. Її день минав у турботах: вона розтирала зерно, носила воду, годувала живність, розфарбовувала мисочки й глечики, ткала полотно, шила одяг, майструвала зі шкіри взуття – судячи з неймовірної кількості жіночих глиняних статуеток, жінка в трипільському суспільстві користувалася величезним авторитетом.

Знаряддя праці і зброя виготовлялися з кісток тварин, кременя і каменя, іноді з міді, існують свідоцтва торгівлі заготівками з кременя.

Трипільці вирощували плівчасту пшеницю, плівчастий і голозернистий овес, просо, горох, ячмінь, боби, виноград, аличу, абрикоси. Для обробки землі застосовували підсічну або підсічно-вогняну систему землеробства. Розводили крупну і дрібну рогату худобу, свиней, коней. Полювали за до луку і стріл. Використовували на полюванні собак. Високого рівня досягло гончарне ремесло. Трипільська кераміка займала одне з видних місць в Європі того часу по досконалості виготовлення та розпису.

Очевидно, все життя трипільців проходило в строгих і складних ритуалах. Кожен будинок був храмом, де стояли вівтарі із статуетками богинь з товстими стегнами, прародительок Великої Матері Богів античного світу. Мабуть, що і маленькі глиняні тварини служили не дитячими іграшками, а ідолами. Особливо багато ліпили зображень биків і корів.

Типовий трипілець жив на "хуторі", який складався з 7-15 малих сімей, швидше за все близьких родичів. Такий б життя мало чим відрізнявся від устрою інших розвинених суспільств того часу – Північної Африки, Центральної Америки.

Однак мешкали трипільці не лише на хуторах, але й у величезних, як на той час, містах. Вони знали, як облаштувати життя багатотисячних колективів, як цими колективами керувати. Безсумнівно, у них були і міський "голова", і бюрократія, і "міліція". А можливо, і самобутні ЖЕКи, РАГСи, витверезники, в'язниці.

Життя трипільців було тихим, мирним, спокійним. Адже в них не було ворогів. Лук – улюблена зброя. Але ознак військових зіткнень немає. Знайдено лише сліди незначних конфліктів – кілька десятків (всього-на-всього) наконечників стріл чи в тому чи в іншому місці. Схоже, що на трипільські поселення не тиснули дикі степові племена – їх у той час просто не існувало. Хоча коня й було приручено, але, судячи по збруї, у військових цілях його не використовували.

4,8(3 оценок)
Ответ:
haydarakyol1986
haydarakyol1986
10.06.2020

Древние римляне наиболее определенно обходились. Они путешествовали на колеснице, лодке, телеге и пешком. Было важно иметь возможность перевозить товары и людей, в том числе знаменитый Римский легион, во все части Римской империи, а до нее - Римскую Республику. Также было важно вернуть товары в Рим. Многим патрициям в Риме нужно было ездить на фермы в деревню.

В моем путешествии в Древний Рим было важно не то, что мне удалось увидеть, а то, что мне удалось узнать. И вот несколько свежих фактов:

• Рим был не первой республикой. В городе Карфагене существовала республиканская система, когда Рим был не чем иным, как деревней.

• Первоначально римляне называли себя «народом тоги» - одеждой, которую они переняли у правящих этрусков на севере.

• Китайский адмирал обнаружил римлян во время исследования западных морей, но, согласно журналу своего корабля, решил не вступать с ними в контакт, потому что они были слишком примитивны.

• Римские граждане, как правило, казнили обезглавливанием. Будучи слишком ужасной смертью для цивилизованного римлянина, распятие предназначалось для иностранцев, рабов и военнопленных.

• Римские общественные ванные комнаты не имели никакого обозначения мужского или женского пола, то есть они не были разделены по гендеру.

• Древние римляне поклонялись множеству разных богов и богинь. И у каждого бога и богини была своя специализация: поклонялись Венере, если у вас были проблемы в любви, и Янусу, когда в вашей жизни произошли перемены. Даже императоры стали богами, и римляне также импортировали богов из других стран. Хотя это не очень похоже, храмы некоторых из самых важных богов были здесь.

• Иногда римляне затопляли весь Колизей или Большой Цирк для битвы на лодке. Большие лодки, увенчанные воинами, боролись с ним в воде и были готовы к живым подпоркам, как аллигаторы. Посетите Колизей и Большой цирк и попытайтесь представить, что все это заполнено водой.

4,4(34 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ