М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
10089675834075
10089675834075
18.02.2021 12:50 •  История

Укажіть положення Коломацьких статей.
1) Заборона гетьману змінювати старшину без згоди царя
2) Вільні дипломатичні стосунки гетьмана з іншими державами
3) Заборона розміщення російських військ у Батурині
4) Заохочення стосунків, шлюбів між українцями і росіянами
5) Підтвердження 30-тісячного козацького реєстру
6) Україна є самостійною незалежною гетьманською державою

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Zahar4472
Zahar4472
18.02.2021
Юрий Алексеевич Гагарин! Это имя знакомо каждому не только в нашей стране, но и во всём мире, о нём мы знаем с раннего детства. Это он стал первым в мире космонавтом за всю историю человечества. Совсем недолго он был там в космосе. Но какие это были минуты! Народ нашей страны ликовал и гордился тем, что первый в мире в космос полетел наш советский лётчик. 

Это произошло 12 апреля 1961 года. Какая это была сенсация во всём мире! Человек облетел на космическом корабле «Восток» вокруг Земли и благополучно вернулся. Он видел нашу планету из космоса. Юрий Гагарин стал настоящим героем. Он прославил нашу страну, показал, на что советский народ, наши учёные, конструкторы, рабочие. Они создали первый в мире пилотируемый космический корабль. Сначала в космос летали собачки, но это был эксперимент над животными. Но человек, покоривший космос, это огромное достижение нашей страны!

Гагарина любили все, не только в Советском Союзе, но и во всём мире. В 1961 году ему дали звание полковника и героя СССР. Его именем были названы улицы, проспекты, учебные заведения и даже кратер на обратной стороне Луны. 

Но жизнь Гагарина оказалась недолгой. Он был не только космонавтом, но и лётчиком. А лётчик не может не летать, не может без неба. Юрий Алексеевич Гагарин трагически погиб в 1968 году при испытании самолёта вместе с лётчиком Серёгиным. Это было огромное горе, страна потеряла прекрасного человека, талантливого, обаятельного, с ослепительной улыбкой. Но память о нём осталась. Он навсегда остался первым в памяти миллионов людей, и все до сих пор гордятся им!
4,4(77 оценок)
Ответ:
Sofia2819
Sofia2819
18.02.2021
 Унаслідок Другої світової війни економічні та політичні пози­ції Великобританії були підірвані. Людські втрати становили близько 375 тис. осіб, а матеріальні збитки перевищили 25 млрд фунтів стерлінгів. Великобританія стала боржником своїх доміні­онів і США. Починається розпад найбільшої у світі Британської колоніальної імперії, в якій проживала чверть населення світу. Великобританія відігравала значну роль у повоєнному світі. Вона стала третьою ядерною державою після США та СРСР, зберігала сильні позиції у колишніх колоніях Британської імперії.
 У повоєнний період при владі в Англії, змінюючи одна одну, знаходилися Лейбористська та Консервативна партії. 5 червня 1945 р. на виборах перемогли лейбористи й уряд У Черчілля зму­шений був піти у відставку. Новий прем´єр-міністр К. Еттлі про­голосив своєю метою курс на «демократичний соціалізм». У результаті реформ, проведених лейбористами, були націоналізо­вані вугільна, газова, металургійна промисловість, електроенерге­тика, зв´язок, транспорт, Англійський банк. Власниками підпри­ємств сплачувалася компенсація — 2,5 млрд фунтів стерлінгів. Згодом темпи націоналізації були знижені, лейбористам стало зрозуміло, що держава не спроможна взяти на себе занадто багато. Було проголошено курс на «змішану економіку». Лейбористський кабінет став більше уваги приділяти питан­ням програмування економіки, регулювання зайнятості, екс-порту-імпорту та ін. За планом Маршалла Великобританія отри­мала близько 2,5 млрд доларів, що сприяло структурній переорієнтації британської економіки, водночас посилило її залежність від США. Лейбористи здійснювали також програму соціальних реформ: скасування антипрофспілкових законів, розширення безкоштовної системи охорони здоров´я та розширення житлового будівництва. Широкий комплекс заходів, що здійснювали лейбористи, при­звів до непомірного зростання державних витрат і різкого збіль­шення дефіциту бюджету. Фінансові труднощі сприяли у 1951 р. перемозі консерваторів на чолі з У Черчіллем. Була здійснена часткова денаціоналізація, скорочено соціальні програми.
Для зміцнення своїх позицій у Європі Велико­британія у 1958 р. створює Європейську асоціацію вільної тор­гівлі, що була своєрідною противагою «Спільному ринку», заснованому без участі Англії. Повернення до влади лейбористів (1964 р.) привело до віднов­лення націоналізації, встановлення контролю за квартплатою, цінами, підвищувалися пенсії та інші соціальні виплати, створю­валося Національне управління по цінах і доходах. Незважаючи на певне економічне піднесення (темпи приросту виробництва становили 2,3% щорічно), Англія у 60-і pp. поступилася за рівнем промислового виробництва ФРН та Японії. Нові реалії примусили її шукати вихід у посиленні інтеграції зі «Спільним ринком». 1 січня 1973 р. Великобританія стала членом Європейського Економічного Співтовариства (ЄЕС). Однак еконо­мічні труднощі у 70-ті pp. поглибилися, зростало безробіття, інфляція, постійно падали темпи розвитку. Одночасно загостри­лася і проблема Ольстеру (Північної Ірландії), де відбувалися зіткнення між ірландською католицькою меншістю та англій­ськими протестантами.
остальное скину в личку
4,6(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ