М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
глеб379
глеб379
26.03.2020 21:10 •  История

Сравните характер отношении казахского государства с Российской империей в период правления Касым, Хакназар и Тауекель хана

👇
Ответ:
volkovaales0308
volkovaales0308
26.03.2020

А что так мало балов?

Объяснение:

Нужно хотяб 200 что б сразу ответили‍♀️

4,6(77 оценок)
Ответ:

Це вже IV-й з черги семінар з Богословського авангарду, що, починаючи з 2015 року, більш-менш регулярно організовує Кафедра богослов’я УКУ. Перші два семінари стосувалися структури Богословського авангарду, який ставить собі за мету зробити певні зрушення в українському богослов’ї, продемонструвати, що богослов’я може бути сучасним і повинно відповідати на актуальні виклики. Очевидно, що на цьому етапі в Богословському авангарді ще надто мало богослов’я як такого, радше слід вести мову про релігійну культуру. Тому мої колеги богослови, мають рацію, коли кажуть, що в Богословському авангарді надто багато культурології і майже немає автентичного богослов’я. Але це закономірний процес, позаяк богослов’я виростає із духовного досвіду, а культура створює фон, з якого видобувають засоби для пояснення досвіду

Отже, на перших двох семінарах я розповідав про ключові складові Богословського авангарду, які перебувають в діалектичному співвідношенні. З одного боку – це футуристична складова, яку називаю «Кіберсередньовіччя»; а з іншого – це «Радикальна готика», або конструктивістський фланг Богословського авангарду. Перший, себто футуристичний напрямок, займається аналізом, точніше, діагностикою сучасної культури, натомість другий – відповідає за конструктивізм, себто побудову духовних практик. Тексти обидвох семінарів були опубліковані на сайті «Збруч».

4,4(38 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vikyliya
vikyliya
26.03.2020
1 ТЕКСТ
1. Соборное уложение 1649 года. Глава 11"суд о крестьянах"
2. Суть в том, что отменялись "урочные лета" для сыска беглых крестьян, за укрывательство беглых был установлен штраф. В общем оформлялось крепостное право.
3. Завершение оформления крепостного права на Руси.

2 ТЕКСТ
1.Автор письма Патриарх Никон. Адресат - Алексей Михайлович Романов
2. а)начал унификацию московский книг по греческим книгам
    б) совершая крестный ход крестился троеперстием, что противоречило актам Стоглавого Собора 1551 года, закрепившим двоеперстие.
3. 
1. Никон обидел царя, когда оставил паству и удалился в Воскресенский монастырь, лишь по причине, что царский чиновник ударил слугу патриарха.

2. Никон не смирился и не стал каяться, а совершал хиротонии в новом месте, строил новые монастыри, которые назвал «неподобающими словами и суетными именованиями»: Новым Иерусалимом, Голгофою, Вифлеемом, Иорданом, тем самым он ругался божественным и глумился святым, прославляя себя патриархом Нового Иерусалима, похищая разбойнически, и если была бы у него сила, то отнял бы и третью часть царства.

3. Анафематствовал патриархов Паисия и Макария, приехавших его судить, назвав их Анною и Каиафою, а царских послов, которые к нему были посланы, чтобы вызвать его на суд, назвал Пилатом и Иродом.

4. Никон написал личные письма патриархам, в которых писал про царя Алексея, что царь «латиномудренник, мучитель и обидник, Иеровоам и Озия» и то, что Российская церковь в латинские догматы впала, больше всего обвиняя в этом Паисия Лигарида.

5. Никон без соборного рассмотрения сам лично лишил епископа Павла Коломенского сана, свирепея, стащил с Павла мантию, и того «в язвы и наказания предаде тяжчашие», отчего Павел лишился ума и бедный погиб: или был растерзан зверями, или в реку упал и погиб.

6. Своего духовного отца Никон два года немилостиво бил и ему наносил язвы, после чего патриархи сами видели духовника Никона "всеконечно расслабленным "  


4,5(76 оценок)
Ответ:
Zhanaevakasiet
Zhanaevakasiet
26.03.2020
Пакт Молотова-Ріббентропа - це угода про ненапад між Німеччиною та СРСР підписана 24 серпня 1939р. Вона була розрахована на 10р. Даний пакт гарантував нейтралітет Союзу в конфлікті Німеччини з Польщею та країнами Заходу та давав можливісь Радянському союзу повернути собі втрачені території під час Першої світової війни. Таємним додатковим протоколом  визначались сфери взаємних інтересів обох держав у Східній Європі та поділ Польщі. Свою чинність договір втрати в 1941р після нападу Німеччини на СРСР.
Даний договір має величезні наслідки, зокрема він зірвав на певний час спроби західних держав зіштовхнути між собою Німеччину й Радянський Союз, проте об'єктивно сприяв Німеччині в розв'язанні нової агресії в Європі.А також варто зазначити, що договір Молотова—Ріббентропа  був виму­шеним кроком, який дав можливість Радянському Союзу відтягнути війну проти себе майже на два роки, зміцнити свою обороноздатність.
4,4(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ