М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
annvggf
annvggf
30.03.2023 03:42 •  История

Інтеграція України в європейський та світовий економічний р: виклики і відповіді?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Nonna7229
Nonna7229
30.03.2023

ответ

ничто на земле не может быть ближе, милее, чем малая родина. у каждого человека есть своя родина. у одних - это большой город, у других - маленькая деревенька, но все люди любят ее одинаково. некоторые уезжают в другие города, страны, но ничто не заменит ее.

ничто на земле не может быть ближе, милее, чем малая родина. у каждого человека есть своя родина. у одних - это большой город, у других - маленькая деревенька, но все люди любят ее одинаково. некоторые уезжают в другие города, страны, но ничто не заменит ее.родина не обязательно должна быть большой. это может быть какой-нибудь уголок города, поселка. у меня есть свое излюбленное местечко. это бабушкина юрта в местечке каткылыг. нет ничего прекраснее этого уголка, уголка моей малой родины - тувы.

ничто на земле не может быть ближе, милее, чем малая родина. у каждого человека есть своя родина. у одних - это большой город, у других - маленькая деревенька, но все люди любят ее одинаково. некоторые уезжают в другие города, страны, но ничто не заменит ее.родина не обязательно должна быть большой. это может быть какой-нибудь уголок города, поселка. у меня есть свое излюбленное местечко. это бабушкина юрта в местечке каткылыг. нет ничего прекраснее этого уголка, уголка моей малой родины - тувы. наши предки говорили, что юрта сравнима с чеди-хааном – большой медведицей, потому что юрта не стоит на одном месте в течение четырех времен года, а кочует с одной стоянки на другую. большая медведица на просторах неба тоже не стоит на одном месте, причем, иногда она совсем исчезает и ее не видно с земли. в туве жил прославленный охотник и сказатель сат сотпа. по его словам, юрта кочует по земле, также как передвигаются звезды в небесных просторах. тувинский поэт а.даржай, не зря написал следующие строки, посвятив их юрте, ведь у каждого народа, есть свои традиции, обычаи, которых они должны знать, соблюдать,

4,6(44 оценок)
Ответ:
д2и0а0н6а
д2и0а0н6а
30.03.2023

ответ:

19 лютого 1861 року олександр ii своїм маніфестом проголосив скасування кріпосного права. цю важливу соціально-економічну реформу готувала заздалегідь створена комісія, до складу якої входили дворяни, серед них і з україни (г. ґалаґан, в. тарновський та і у царському маніфесті реформа була подана як «добровільне пожертвування благородного дворянства», як благоденство для народу. насправді, виконуючи бажання поміщиків, уряд підготував новий грабіжницький захід, що розорив мільйони селянських сімей.

згідно із селянською реформою 1861 року:

· скасовувалася особиста залежність селянина від поміщика; селяни дістали особисту свободу;

· поміщики не мали права купувати, продавати або дарувати селян, тобто розпоряджатися ними як річчю.

відтепер селяни отримали право:

· вступати в шлюб без дозволу поміщика;

· самостійно укладати договори й торговельні угоди;

· вільно торгувати або заробляти промислами;

· переходити в інші верстви суспільства (міщани, купці);

· вступати на службу або в навчальні заклади;

· купувати рухоме й нерухоме майно;

вільно розпоряджатися нажитим майном і спадкувати його за законами.

селянин здобув громадянські права. проте уряд зробив усе, щоб ускладнити селянам користування «дарованими» правами, обмежити їхню свободу.

за одержані земельні наділи, що, як правило, розміром були менші, ніж попередні, а за родючістю — найгірші, селяни мусили заплатити поміщикові викуп. проте селянам бракувало грошей, вони змушені були брати позику в держави, а потім сплачувати її з відсотками протягом 49 років. так селянин одночасно потрапляв у залежність від поміщика, якому треба було відразу платити 20% викупу, і від держави.викупна операція давала поміщикам великі капітали, які вони могли використати для переведення свого господарства на капіталістичні рейки. реформа ускладнювала перебудову селянських господарств, оскільки прибутки селян ішли не на розвиток, а на сплату викупу та податків. до викупної операції селяни вважалися тимчасово зобов'язаними й за користування наділами повинні були виконувати старі повинності — відробляти панщину або сплачувати податок.

проте деякі зміни у взаємовідносини між поміщиками і селянами реформа внесла відразу:

• був установлений точний розмір повинностей;

• поміщик позбавлявся права встановлювати різні додаткові повинності;

• пан мав справу не з окремим селянином, а з усім селянським миром, тобто із селом;

• була запроваджена загальноросійська система селянського іння (селянські громади, об'єднані у волості) та кругова порука для сплати податків.

олександр ii (1818-1881)

російський імператор (1856—1881). скасував кріпосне право. здійснив земську, судову, військову та інші реформи. на життя олександра ii вчинено декілька замахів (1866, 1867, 1879, 1880). убитий народовольцями.

реформи адміністративно-політичного іння 60—70-х років xix ст.

земська реформа. після скасування кріпосного права, коли мільйони селян уже не підлягали владі поміщиків, гостро постало питання про реформу іння, законності й порядку в адміністративну діяльність. тому в 1864 році були створені виборні органи влади в масштабі губернії та повіту — земські установи, які:

• відповідали тільки за господарські й культурні справи на території повіту й губернії;

• відали будівництвом шляхів місцевого значення, охороною здоров'я, народною освітою, опікою, в'язницями тощо.

згідно із законом земства були не тільки виборними, а й загальностановими: до їх складу входили представники дворянства, буржуазії та селянства.

фактично провідну роль у земствах відігравали поміщики. нагляд за земствами здійснювали губернатор і міністр внутрішніх справ, які могли припинити дію будь-якої їхньої ухвали. одночасно була проведена реформа міських рад, вибори відбувалися в трьох куріях, на основі майнового цензу, тому перевагу дістало заможне міщанство. до компетенції міських рад уходили справи впорядкування міст, торгівлі й промисловості, гігієни тощо.

судова реформа. ще гострішою була потреба в удосконаленні системи судочинства. дореформений суд, який залежав від адміністрації, був становим (тобто кожний стан мав свій окремий суд) і негласним.

у 1864 році була проведена судова реформа, яка проголошувала незалежність суду від адміністрації:

• суддю призначав суд і зняти з посади міг також тільки суд;

• запроваджувався загальностановий суд, тобто єдиний для всього населення;

• на судових засіданнях могли бути присутніми представники преси й публіка;

• утверджувалася змагальна система: обвинувачення підтримував прокурор, оборону — адвокат (присяжний повірений);

• установлювалося кілька судових інстанцій: мировий суд, окружний суд, судова палата;

• для розгляду особливо важливих справ створювався верховний кримінальний суд.

реформи в системі освіти.

реформи 60-х pp. дали змогу здобувати освіту навіть найнижчим верствам населення в навчальних закладах усіх рівнів. освітня реформа вдосконалила програму навчання й надала університетам більшу автономію.

4,4(28 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ