М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
рамзан010191271894
рамзан010191271894
25.11.2021 09:41 •  История

1.Какие цели преследовали немецкие и шведские рыцари в отношении России надо ​

👇
Ответ:
LizaOneLove8
LizaOneLove8
25.11.2021

ответ: Немецкие, датские и шведские рыцари в отношении Руси преследовали следующие цели: а) обращение населения в католическую веру; б) завоевание богатых земель Новгорода и Пскова; в) закрепление на стратегически важных направлениях; г) захват торговых путей; д) подчинение и порабощение населения.

Объяснение:

4,6(40 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
gavno001
gavno001
25.11.2021

Історичні джерела свідчать,що вже у період правління династії Шан (1726-1122рр.до н.е.) у Китаї існувала своя писемність. Близько 1600р. до н.е. було винайдено ранню форму китайської каліграфії - малюнковий лист, в якому кожний знак означав ціле слово. Від цієї давньої форми походить сучасна китайська писемність. Давніх пам'яток письма залишилося небагато, бо в Китаї не було звичаю робити написи на камені. Як писемний матеріал вони використовували бамбукові таблички, які не могли довго зберігатися.

Объяснение:

Кита́йська Наро́дна Респу́бліка (кит. трад. 中華人民共和國, спр. 中华人民共和国, піньїнь: Zhōnghuá Rénmín Gònghéguó, акад.: Чжунхуа Женьмінь Ґунхеґо) — держава в Східній Азії. Найбільша за чисельністю населення держава світу (понад 1,38 млрд, більшість населення — етнічні китайці, самоназва — хань); займає третє місце у світі за територією, поступаючись тільки Росії і Канаді.[1]

4,6(42 оценок)
Ответ:
galina510
galina510
25.11.2021

Китай – одна з найдавніших цивілізованих держав світу. Філософські ідеї в Китаї, що беруть початок у глибині століть, надзвичайно багаті по змісту і є величезним джерелом ідей в історії пізнання всього людства.

Окрім філософського скарбу китайська культура збагатила світову матеріальну та духовну культуру своєю поезією, літературою, образотворчим мистецтвом та архітектурою, залишила сліди у поглядах на державний устрій, китайське мистецтво каліграфії і по сьогоднішній день цікавить багатьох дослідників своєю природою та довершеністю. Наукові відкриття китайців сивої давнини і зараз є високо оціненими і вкрай важливими для сучасної науки та її розвитку. Тому актуальність даної роботи є очевидною. Китайська культура збагатила світову культуру надбаннями із різних напрямків, її дослідження і гідна оцінка і сьогодні залишаються важливими.

если не достаточно коротко, то прочитай и выдели, что запомнилось

Объяснение:

4,4(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ