М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Otahalepi
Otahalepi
08.10.2020 19:50 •  История

Описание личности Нерона как человека и правителя.

👇
Ответ:

Відповідь:

имя при рождении — Луций Домиций Агенобарб

ерон Клавдий Цезарь Август Германик, наиболее известен под именем Нерон, — римский император c 13 октября 54 года, последний из династии Юлиев-Клавдиев.

Также принцепс сената, трибун,великий понтифик,пятикратный консул.

Полный титул к моменту смерти: император Нерон Клавдий Цезарь Август Германик, великий понтифик, наделён властью трибуна 14 раз, властью императора 13 раз, пятикратный консул, отец отечества

Луций Домиций Агенобарб принадлежал по рождению к древнему плебейскому роду Домициев. Согласно Светонию, предки будущего императора отличались крутым нравом и проявляли в крайней степени свойственные римскому воспитанию добродетели и пороки.

Род Домициев делился на два семейства — Кальвинов и Агенобарбов. Прозвище второго восходит к легенде о встрече Луция Домиция с двумя юношами-близнецами божественного вида (намёк на Диоскуров), приказавшими сообщить в Рим о некоей важной победе. В доказательство своей божественности они коснулись волос Домиция, и волосы из чёрных немедленно сделались рыжими — этот признак навсегда остался у его потомков

Пояснення:

4,7(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sgymgjvb
sgymgjvb
08.10.2020

1.Наука об изучающая человечества по вещественным источникам называется?

2.Фантастическая биография людей,животных,растений это?

3.Учереждение в котором хранятся предметы истории это?

4.Наука занимающаяся изучением культуры народов называется?

3.(Монета) денежный знак, который изготовлен из металл это?

5.Все объекты, непосредственно отражающие исторический процесс и дающие возможность изучать человеческого общества называются?

6. Поездка, поход группы лиц, отряда с каким-л. специальным заданием это?

7.Предмет, выставляемый для всеобщего обозрения в музее или на выставке называется?

8.Наука изучающая историю монетной чеканки и монетного обращения это?

9. Синоним легенды?

Объяснение: Все определения взяты из учебника.

4,4(23 оценок)
Ответ:
ivanovgrisha2df
ivanovgrisha2df
08.10.2020

У грецькій ментальності гомерівського періоду чоловічий і жіночий світи були строго  розведені, причому чоловічий світ займав значно вище місце, що пов’язувалось з  естетичними та етичними канонами, які раніше діяли на рівні міфології, а потім були  розвинуті в літературі й філософії докласичного і класичного періоду.

Жінка, не маючи громадянських прав, і в домі займала досить скромне місце. Вона  зазвичай не мала права бути присутньою на сімейній трапезі (особливо якщо в домі були  гості), проводячи час у спеціально відведеній їй частині будинку – гінекеї. З дому, одружена  жінка, могла виходити лише у супроводі рабинь, євнухів, прикривши обличчя і голову  плащем.Становище одруженої еллінки було  об’єктивно підпорядкованим, а коло дозволених їй інтересів обмежувалось стінами дому  (навіть не всього, а гінекеї – жіночої його частини). Їй категорично заборонялось відвідувати  театральні вистави та інші громадські акції. Закони і звичаї жорстко регламентували  поведінку одружених афінських жінок, практично позбавляючи їх елементарних  можливостей компенсації дефіциту чоловічої ласки.

Основне завдання своєї реформи Солон вбачав у реалізації принципів “подвійної моралі”, яка дозволяла чоловікові й дошлюбні, і позашлюбні сек. контакти, а жінці – категорично забороняла.

Афінський закон про перелюбство містив наступне: “Якщо чоловік заставав дружину свою з  коханцем, то він не міг більше з нею жити під страхом безчестя”.

Сек. свобода грецьких чоловіків була  безмежна. Закон дозволяв чоловікові все: конкубінат, куртизанок і навіть публічні будинки,  але вимагав від нього шани до дружини, поваги її домашніх і подружніх чеснот, які  ставилися їй в обов’язок. Не рекомендувалось приводити в дім куртизанок: це вважалось  дурним тоном.  Розлучення для чоловіка було вільним. Він міг у будь-який час відіслати дружину зі  свого дому. В цьому випадку він зобов’язаний був повернути їй посаг, якщо лише  розлучення не було викликане зрадою дружини. У грецькому суспільстві воно було  можливим через безпліддя дружини, невірність або з інших мотивів. Якщо ініціатива  розлучення належала жінці, їй необхідно було звернутися до посадових осіб. В особливих  випадках, справи про розлучення, розглядались у суді. Але і в цьому випадку чоловік мав  більше прав, ніж жінка.

Объяснение:

Не особо много смогла сказать про права мужчин, но по-моему суть понятна

4,7(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ