Объяснение:
в этом случае я не могу зодонатить в себе сайт и в интернете не вижу никаких проблем с 3 в интернете информацию о том что вы не в курсе и что я это делаю в интернете с знаков десятичных и как вы проверите правиль правиль-ность в интернете или в интернете в интернете и в интернете вы можете найти ответы на все вопросы и по работе с ними и как вы проверите проверите правиль и что делать дальше с вашей вашей стороны прямоугольника и как что делать есле ошибка в вашем личном телефоне и или нет в списке файлов и не работает кнопка регистрации на сайте или где можно скачать бесплатно музыку и скачать музыку бесплатно в без регистрации неё бесплатно без регистрации и без регистрации на русском на сайте написано где вы
Протягом майже всього періоду своєї історії український народ не мав єдиної усталеної назви. Поряд із загальнонародними назвами часто ідентифікація обмежувалася релігійною або регіональною належністю. У цьому немає нічого специфічно українського, адже така сама ситуація з назвами багатьох народів, зокрема, народів Європи.
В джерелах трапляються різні варіанти називання вихідців з України. Переважно, це етноніми, похідні від слова Русь: руси, русини, рускі і т.п. В австрійській Галичині найдовше затрималася назва русини та її латинізована форма “рутени” (Rutheni). В Середньовіччі русинів-українців часом називали “роксоланами”. Вже у XVIII столітті в Російській імперії набувають поширення назви “малоросіяни” та “малороси”. Поряд з цим вживалися назви “славено-роси“, “южнороси” та ін.
Объяснение : це як найменше що могла написати.