М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
saaashaaa4656
saaashaaa4656
16.07.2021 02:19 •  История

Что нового вы узнали из курса новой истории 19 века?
напишите своими словами , ​

👇
Ответ:
milenakag2008
milenakag2008
16.07.2021

Если говорить о том, что я узнал нового, так важно начинать с того, что в этот период было очень много различных событий. Многие источники их освещают по-разному, часто это бывает противоречивая информация, но основная задача в том и состояла, чтобы узнать о событиях этой эпохи и дать собственную оценку тому, что происходило в то время. Я научился из нескольких разных фактов вырабатывать собственное мнение о том или другом человеке или о конкретном событии, это действительно очень важно в жизни и я это часто применяю теперь.

4,6(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
софа336
софа336
16.07.2021
Розвиток освіти і шкільництва того часу був тісно пов'язаний з розвитком друкарської справи. У Польщі перші книги друкувались латинською мовою наприкінці XV ст. У XV-XVI ст. з середовища польських культурних діячів вийшла ціла плеяда майстрів, які друкували книжки не лише на батьківщині, айв інших країнах Західної Європи.

Постійна друкарня з латинським шрифтом у Польщі була заснована Яном Галлером на початку XVI ст. Поряд з книжками, що виходили з друку латинською, з'являються друковані видання слов'янською мовою. Перша книжка слов'янською мовою глаголицею була надрукована в 1483 р. у Венеції. У 1491 р. в Кракові вийшли книжки кирилицею, яка лягла в основу пізніших азбук російської, української, білоруської, болгарської, сербської та народів сучасної Югославії. Є припущення, що й до 1491 р. в Кракові вже друкував книжки кирилицею відомий друкар Швайпольд Фіоль - виходець з Німеччини.

Наприкінці XV ст. друкування книг починається у південних слов'ян. У Чорногоріїв 1494 р. вийшла з друку перша книжка південнослов'янського друку "Октоіх", або "Осмигласник". Це видання й до цього часу приємно вражає читача своєю технікою і красою оформлення давнього слов'янського друку. На початку XVI ст. матеріальними заходами воєводи І. Бесараба друковані книжки слов'янською мовою почали видавати у Валахії. Тоді ж книгодрукування шириться і в Сербії.

У східнослов'янських народів найперше з'являються білоруські друковані книги, видання яких пов'язане з іменем Георгія-Францішека Скорини. У 1517 р. Скорина надрукував першу книжку - "Псалтир" церковнослов'янською мовою в чеській Празі. Великою подією в історії білоруської й української культур була поява в 1517-1519 pp. 22 окремих випусків Біблії в перекладі на тодішню білоруську мову, яка була поширена і в Україні. У 1525 р. Скорина заснував словено-руську друкарню у Вільно. Видання Скорини поширювались в Україні і в Білорусії. Таким чином, із західнослов'янських земель друковані книжки поширились на білоруські й українські землі.

Велику культурно-освітню роль у розвитку українського друкарства відіграла поява друкарської справи в Москві і перенесення її з Росії на Україну.
4,6(44 оценок)
Ответ:
жека0262
жека0262
16.07.2021
Эллины (греч. Έλληνες) — самоназвание греков.

Изначально — племя в Фессалии. В русском языке употребляется в отношении древних греков, в поэтической речи, в переводах античных авторов.

Кроме того, может использоваться и как и более узкий внутриэтнический этноним для обозначения грекоязычного населения европейской территории, противопоставляя ему более тюркизованные группы малоазийских греков, к которым относятся прежде всего урумы и близкие им понтийцы — обитатели черноморского побережья Малой Азии.
4,6(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ