М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
DanilGrushin1
DanilGrushin1
11.01.2021 10:54 •  История

. 3 імператор кордонах оборонний фортецями? 2. Як називали людей без майна й без роботи, які жили за рахунок подачок, охоче брали участь у будь-яких заколотах. 3. Чим положення колонів відрізнялось від положення рабів? 4. Кого давні римляни називали варварами? 5. Які зміни в країні провів імператор Діоклетіан? 6. Хто став наступним імператором Риму після Діоклетіана? 7. Хто з римських імператорів запровадив золоту монету солід, впорядкував податки, мешканців міст прикріпив до місця проживання, земельних ділянок. 8. Чому імператор Константин був змушений брати на службу до римської армії варварів? 9. Як в давні часи називали місто Константинополь? 10. Коли столицею Римської імперії стало місто Константинополь, де воно розташоване? 11. Яка значна подія сталася в історії Риської імперії у 395р.? 12. Чим політика Константина щодо християн відрізнялася від політики, колонів-до яку проводив Діоклетіан? 13. Розтлумачте вислів «наводити порядок залізноо рукою». 14. Як ви розумієте вислів «Хліба та видовищ!»? 15. Як ви думасте, чому Діоклетіан відмовився від посади імператора? Як цей вчинок характеризує його як особу? 16. Як ви розумієте твердження відомого політичного діяча Вінстона Черчилля: «Будь-яка криза-це нові можливості»?. Відповідь доповніть власною думкою. 1-12 6 őaniB 13-15 –3 6anu 16 ​

👇
Ответ:
kakaha12
kakaha12
11.01.2021

ответ:

Объяснение:пгдмоютимпшт

4,8(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Tractorust
Tractorust
11.01.2021

Розвиток господарства, розширення міжнародних зв’язків у Королівстві Руському потребували подальшого розвитку освіти й писемності. Грамота була поширена не тільки серед багатих верств населення, а й серед ремісників, рядових дружинників. Про це свідчать написи ХІІ—ХІІІ ст. на стінах храмів у Галичі й Рогатині, на речах повсякденного вжитку, іменні позначки майстрів на глиняному посуді. У містах Галичини та Волині знайдено берестяні грамоти, бронзові, дерев’яні, кістяні стилуси (писала). Грамоти написані на доступному матеріалі — бересті.

4,8(35 оценок)
Ответ:
Даше4ка16
Даше4ка16
11.01.2021

1)Духовно-лицарські ордена - в Західній та Центральній Європі військово-чернечі організації лицарів, що створювалися у період хрестових походів в 12-13 ст. під керівництвом католицької церкви головним чином для хрестових походів і війни з невірними: проти ісламу в Святій землі, в Іспанії, або в Туреччині, або проти язичників в Литві, в Естонії, або в Пруссії з метою поширення католицтва (після Реформації іноді і протестантства). Згодом ордени могли стати світськими.

До духовно-лицарських орденів відносяться ордени: Іоаннитів, Тамплієрів, Тевтонський орден, Орден Алькантара, Орден Калатрави та інших

Объяснение:

2)Гуси́тские во́йны — военные действия с участием последователей Яна Гуса, а также между ними, в Богемии (современная Чехия), происходившие в период с 1419 по 1434 год.

4,7(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ