У него конечно жизнь разнообразная, здесь у него, чтобы добиться идёт ход событий ( что он совершал, чтобы добиться) . Он добился, что бы его избрали консулом.Первым шагом на пути к власти было завоевание Галлии. Гельветы жившие на этих землях были лучше, у них было большое войско. Они наносят удар стыла чем самым делают эффект неожиданности. Цезарь не здавался и бился до последнего , И выйграл. Потом Цезарь захотел захватить землю Эдуя , там была тишина и порядок . Он напал на них но вождь Ориовист был очень злобный и не хотел сдаваться.Цезарь Снова выйграл . ОН захвотил деревню но её сожгли Чтобы Римляни немогли есть. Цезарь начел сражаться . Вся Галия пошла на Геля . Цезарь смог выйгрть сражение.После этого Он захотел вернутся в Рим. Но сенаторы не хотели его встречать.
Но это конечно же только в крации написал. А так его биография значительно интересна.
В історії війн деякі битви вирішували долю поодиноких народів та держав на довгі десятиліття — а то і століття. До таких битв належить без сумніву і битва під Полтавою, яка вирішила долю не тільки Шведської імперії і Московського царства, але також і України. Для України наслідком Полтавської катастрофи була московська військова окупація й щораз більше обмеження автономних прав Козацько-Гетьманської держави. Лівобережна Україна 1709 року зазнає відчутного удару по своєму самоврядному статусу.
Полтавська битва мала далекосяжні наслідки і для всієї Європи. Шведський історик Петер Енґлунд зазначає:
Від дня Полтавської битви закінчився період шведського панування, Московське царство почало звільнятися від свого старого ворога, могутнього сусіда, який закривав вихід до Балтійського моря. Водночас, Полтавська битва стала колосальною катастрофою не тільки для Шведської імперії, але й для Європи; вона зламала колишній баланс влади, — могутність після Полтави переходить від Шведської імперії до Московського царства, яка міцніє і перетворюється у велику державу.