С одной стороны Луи Филипп был идеальным правителем, власть он получил из рук народа и всегда помнил об этом, даже имел прозвище Гражданин-король, был очень честным и прекрасным семьянином, храбрым воином, никто не мог обвинить его в жаности, роскошь он не любил. Но, к сожалению, никак не мог повлиять на своих министров, они всячески ограничивали выборные права населения и активно проводили свою политику обогащения, которая вносила смуту в ряды простых французов. Пышным цветом расцвела коррупция. Постепенно в стране существенно увеличился разрыв между бедными и богатыми классами, что вызвало социальную напряженность и недовольство. Народ требовал расширения избирательных прав, но король не решался на реформы, что привело к очередной революции.
Афанасий Ники́тин — русский путешественник, писатель, тверской купец, автор знаменитых путевых записей, известных под названием «Хожение за три моря».
В мире всего три памятника Афанасию Никитину. Первый был открыт в Твери в 1955 году, второй – в 2003 году в Индии. Город Феодосия был выбран для третьего памятника неслучайно: здесь закончилось великое путешествие русского купца. Все три памятника как бы формируют кольцо – путь следования этого выдающегося путешественника XV века.
Объяснение:
Вот. про потомков не знаю.
1. Математика-усіх древніх цивілізацій, єгиптяни на сьогоднішній день є однією з найбільш добре відомих. Піраміди, побудовані ними, стоять донині, а їх мумії і саркофаги є цінними експонатами в найвідоміших музеях. Але при цьому мало хто знає, що багато з того, чим користуються сучасні люди, було винайдено за часів Стародавнього Єгипту.2. Боуленг-Єгиптяни грали в гру, дуже схожу на сучасний боулінг. Археолог Вільям Меттьюз Фліндерс Петрі виявив могилу дитини, в якій містилися грубі шпильки та невеликі кульки і прийшов до висновку, що це були пристосування для гри. Більш тверді докази цієї теорії були знайдені при розкопках житлового району другого століття. В одному з приміщень виявили кілька м’ячів і доріжку з отвором в середині. 3. Алфавіт-Звичайно, сьогодні люди не використовують єгипетський алфавіт, але ідея фонетичного алфавіту (де кожен символ є звук, а не ціле слово) прийшла саме з Єгипту. Звичайні єгипетські ієрогліфи використовували символ для кожного слова, але існували також 24 знака, які використовувалися для відображення звуків, щоб якось писати запозичені іноземні слова.4. -Папір і лист

Хоча єгиптяни не винайшли папір, який використовується сьогодні, папірус був величезним кроком в порівнянні з вирізанням текстів на кам’яних і глиняних табличках, як з точки зору простоти написання, так і з точки зору більш легкого перенесення з собою. Єгиптяни винайшли папірус (і очеретяні пера, якими вони писали на ньому) в 3000 р. до н.е., але масово почали використовувати тільки в 500 р. до н.е.
Папірус став однією з найбільших статей експорту Єгипту: він був дуже дорогий і технологія його виготовлення посилено охоронялася. Натхненна прикладом Єгипту, Європа в кінцевому підсумку перейшла на пергамент, і потім Китай винайшов папір в 100 р. до н.е., зробивши його з кори шовковиці та конопляних ганчірок.