М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aminamamedova3
aminamamedova3
23.05.2020 02:23 •  История

Запишіть хронологію утворення двох військово-політичних блоків напередодні 1 світової війни.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
annastiebiekova
annastiebiekova
23.05.2020

ответ:Чи помічали ви, яке велике враження справляють ті твори літератури, які читаються в спокійній обстановці. Наприклад: на відпочинку чи під час якоїсь не дуже тяжкої і невідволікаючої уваги хвороби. Література дає колосальний найбiльший і глибокий досвід життя. Вона робить людину інтелигентною, розвиває почуття краси, але дає й розуміння життя, всіх його складностей, служить провідником в інші епохи й до інших народів, розкриває перед нами серця людей. Одним словом, робить вас мудрими. Але все це дається тільки тоді, коли ви читаєте, вникаючи в усі дрібниці. Адже найголовніше часто ховається в самих дрібницях. А таке читання можливе тільки тоді, коли ви читаєте iз задоволенням, не тому, що той чи інший твір треба прочитати, а тому, що він вам подобається. Ви відчули, що автору є що сказати, є чим з вами поділитися. І він вміє це робити. Якщо перший раз прочитали твір неуважно, прочитайте ще раз, третій раз. У людині повинні бути улюблені твори, до яких вона звертається неодноразово, які знає в детялях, про які може пригадати в нужних обставинах, оточуючих і цим, то підняти настрій, то розрядити становище, то посмішити, то висловити своє ставлення до того, що відбувається з нею чи з абиким іншим. Вмійте читати не тільки для шкільних відповідей і не тільки тому, що ту чи іншу річ читають зараз усі тiльки тому, що вона модна. Вмійте читати з інтересом і непоспішаючи. Чому телевізор частково витісняє зараз книжки? Та тому, що телевізор змушує вас не поспішаючи передивитися якусь передачу, сісти зручно, щоб вам ніщо не заважало, він вас відволікає від турбот. Він диктує, як дивитись і що дивитись. Але намайтесь вибрати книгу за своїм смаком. Сядьте з книгою зручніше і ви зрозумієте, що є багато книжок, без яких не можна жити, які важливіші й цікавіші від багатьох передач. Я не кажу перестаньте дивитись телевізор, але я кажу дивіться з розбором. Читайте як умога більше і читайте з великим розбором. Визначайте самі свій вибір, користуючись тим, яку роль набула обрана вами книга з історії людської культури, щоб стати класичною. Це означає, що в ній є щось історичне, а може це істотне для культури людства виявитися істотним і для вас. Класичний твір той, який витримав випробування часу. З ним ви не втратити свій час, але класика не може відповісти на ці запитання сьогодення, тому потрібно читати й сучасну літературу. Не будьте метушливими! Метушливість заставляє людину безглуздно витрачати найбільший і найкоштовніший капітал, який вона має – свій час.

Объяснение:

4,7(11 оценок)
Ответ:
лиана247
лиана247
23.05.2020
Учебника у меня нету но вот что смог найти                                    
1.Жители лесной полосы Восточной Европы.

Недалеко от поселений строились городища - территории, защищенные рвами и земляными валами. Продвижение славян носило характер колонизации. Многие балтские и финноугорские племена растворились среди славянских.

2.Тюркский и Аварский каганаты.

В 6 веке в степные районы Причерноморья вторглись тюркские племена. На огромном Пространстве от Монголии до Волги они создали свое гос-во - Тюркский каганат. В середине 7 века Тюркский каганат распался.
В 6 веке к Дунаю и на Балканы устремились племена аваров. На территории современной Венгрии они создали свое гос-во - Аварский каганат. Занимались кочевым скотоводством и набегами на соседние племена и гос-ва. Перебив почти всех мужчин, авары впрягали в телегу вместо коней или волов дулебских женщин. В первой половине 7 века потерпели поражение от Византии. В конце 8 века разгромлены войсками Карла Великого.

3.Хазарский каганат.

В 6 веке в Нижнем Поволжье хазары создали свое гос-во - Хазарский каганат. Предпочитали жить в городах, которыми становились крупные кочевые становища. В низовьях Волги построили свою столицу - город Итиль, который стал крупным ремесленным и торговым центром. В 6 веке покорили восточнославянские племена, жившие близко к степям и заставили их платить дань.

4.Волжская Булгария и Византия.

В 7 веке свое гос-во - Великую Булгарию - создали булгары. Оно занимало территорию от Кубани до Днепра. В середине 7 века между булгарами и хазарами шли непрерывные войны. Булгары проиграли и разделились. На Балканском полуострове возникло славянское гос-во Болгария. На Волге и Каме, подчинив местные племена, булгары образовали в 9 веке Волжскую Булгарию. В конце 12 века на левом берегу Волги основана пограничная крепость Казань. Византийская империя тогда была наиболее сильным гос-вом. Купцы со всего мира стремились в Византию.

Таким образом, восточнославянские племена жили в окружении многих народов. Некоторые из них оказали значительное влияние на язык, культуру и быт восточных славян.
4,6(57 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ